Çözüldü Logitech G213 RGB sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mustafa Berke

Centipat
Merhabalar, benim Logitech G213 Prodgy klavyem var. Normal kullanışta rengini soldan sağa rengarenk ayarladım ama Fortnite'a girince morumsu kısık bir renk alıyor ve oyunu kapatana kadar böyle kalıyor, değiştiremiyorum. Yardım eder misiniz?

Çözüm
Gaming ayarları var büyük olasılıkla onunla alakalı ben de cs ye girdiğimde öldüğümde kırmızı olsun yaşarken yeşil falan vs ayarladım yazılımından kapatabilisin
Gaming ayarları var büyük olasılıkla onunla alakalı ben de cs ye girdiğimde öldüğümde kırmızı olsun yaşarken yeşil falan vs ayarladım yazılımından kapatabilisin

Çözüm
G-hub programını ilk açtığınızda klavyenizin üstünde çıkan MASAÜSTÜ VARSAYILAN yazısına tıkladıktan sonra masaüstü ve Fortnitevb. profillerin oldugunu göreceksiniz, Fortnite profilini silerek veya oyunun klavye ışığını kontrol etmesine izin vermeyerek bu sorunu çözebilirsiniz. Eger sorununuz yine çözülmezse renk ayarlama yerindem kendi istediğiniz renkleri ayarlayıp kilit işaretine basın.

Geri
Yukarı