Logitech G213 vs Monster Pusat K3 Pro

TheWylde

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Logitech G213 klavye mi daha iyi yoksa Pusat K3 Pro mu? Sizce hangisini önerirsiniz?

Son düzenleme:
Yurtdışı olursa şu klavye çok iyidir. Switchleri sağlam. Amazon.com.tr
30 günlük ücretsiz Prime üyeliğiyle 1.060 TL'ye geliyor.
Screenshot_2023-08-04-18-32-38-414_com.android.chrome.png

Kıbrıs'ta neler satılıyor peki?
hocam pek birşey satmıyorlar en çok rush satıyorlar ama teknogold'Da ınca everse logitech ve rampage var. Bide monster in kendi bayisinde pusat k3 var 2200 tl

Kıbrıs'ta neler satılıyor peki? Hp Omen Encoder var mı? RGB değil ama diğer iki kriter uyuyor.
hocam şimdi XPG klavyeyi detaylı kargo fiyatını sordum bence 2100 tl vardır yinede bakalaım ne diyecekler.

Ben G2123 kullanıyorum şu an bir sıkıntısı yok ama forumda pek sevmezler G213'ü 3-5 sıkıntılı ürün denk gelmiş kişiler abarttığı için eğer sıkıntılı gelirse de iade değişim konusunda destek oluyor Logitech ben vatandan aldım sıkıntısız kullanıyorum şu an yay sesi vesaire yok özellikle enter tuşu ve space tuşu çok tok ses veriyor sessiz bir klavye arıyorsan öneririm.

3-5 kişi değil gibi sanki.

Sorunlu bir klavye, kendim kullanıyorum. Bende de sadece Tab ve ses kısma tuşuna sert basmam gerekiyor. Birçok konu var.

Bunlar haricinde 50 tane daha çıkartırım.

Ayrıca yay sesinden bahsetmeniz zaten konuda bilgisiz olduğunuzu açıklıyor. Membrane klavyelerde yay yok ki ne sesi olsun 😃

Geri
Yukarı