Logitech G213 vs. Razer Cynosa Chroma vs. SS Apex 3

raster

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bu benim yazdığım ilk konum. Yakın zamanda klavye almayı düşünüyorum. 3 klavye arasında kaldım. Fiyatları önemli değil.Ancak en fazla 700-800tl verebilirim.Acaba bu 3 klavyeyi de denemiş veya en az birini denemiş varsa bana yardımcı olabilir mi?

Son düzenleme:
G213 alırsan bazen çift tıklama veya basmama gibi olaylar oldu bende ve hepsiburadaya 1 yıldız veren arkadaşların yorumlarını okuyunca tek bende olmadığını anladım ve iade etmek zorunda kaldım pek uğraşmak istemiyorsan G213 klavyesini tavsiye etmiyorum.

Bende cynosa lite var bazı tuşlar 10kro iken bazı tuşlar 2kro örnek vericek olursam qweasd aynı anda basabilirken wam aynı anda basıldığı zaman m tuşunu algılamıyor aklında bulunsun. Malzeme kalitesi iyi ve ağır klavye argb değil synapse yazılımından tek rgb panel olarak renkler kontrol edilebiliyor. Tuşlar eski klavyem rampage'e göre ince geldi. (genişlik ve uzunluk açısından, low profile gibisinden değil) basım hissiyatı yumuşak ama başta garip hissetiriyor gittikçe alışıyorsun ve güzel gelmeye başlıyor.
(Cynosa chroma'da rgb panel olayı farklı istediğin rengi istedigin tuşa atayabiliyorsun diye biliyorum)

Geri
Yukarı