Logitech G213 vs SteelSeries Apex 3 TKL

user00ssx

Decapat
Yer
Ankara
Öncelikle herkese merhaba. Bu iki üründen birini mecburen alacağım (hediye kodum bu ikisine yetiyor). Sizce hangisini tercih etmeliyim? Apex 3'te numpad olmaması beni düşündürüyor. Gta Online'de helikopter vs kullanırken rahat olamayacağım. Her neyse sizin düşüncüleriniz nedir? Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
G213 kullanıyorum, Tab tuşu ve ses kısma tuşuna sert basmak gerekiyor, bu genel bir sorun. Ürün genel olarak sorunlu, bence SteelSeries Apex alın.

Öncelikle herkese merhaba. Bu iki üründen birini mecburen alacağım (hediye kodum bu ikisine yetiyor). Sizce hangisini tercih etmeliyim? Apex 3'te numpad olmaması beni düşündürüyor. Gta Online'de helikopter vs kullanırken rahat olamayacağım. Her neyse sizin düşüncüleriniz nedir? Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.
Apex 3. G213 400 lira ve üstünü haketmeyen bir klavye, aslına bakarsan apex 3 te bu fiyatları haketmiyor ama ikisi arasından apex 3.

G213 biraz şans işi. Apex'i tercih etmenizi öneririm bir G213 kullanıcısı olarak ancak Apex'i de iyi araştırmadan almayın.

Öncelikle herkese merhaba. Bu iki üründen birini mecburen alacağım (hediye kodum bu ikisine yetiyor). Sizce hangisini tercih etmeliyim. Apex 3'te numpad olmaması beni düşündürüyor. GTA Online'de helikopter vs kullanırken rahat olamıyacağım. Her neyse sizin düşüncüleriniz nedir? Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.

Ben de TKL olmayan modelini kullanıyorum. G213 de iyi fakat ikisi arasından Apex 3 TKL modelini tercih etmelisin.

G213 de iyi fakat ikisi arasından Apex 3 TKL modelini tercih etmelisin.

G213 iyi ama genel olarak sorunlu model. 10 taneden 8'i sorunlu çıkar bu modelin.

G213 kullanıyorum ama ben memnun olsam da sorun yaşayan çok fazla kişi olduğu için öneremiyorum maalesef. Şansınıza güveniyorsanız düzgün bir G213'le mutlu olabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı