Logitech G213 vs Steelseries apex 3

Geçen ay G213 iade etmiş biri olarak yazayım klavye gayet iyi ama şöyle iyi 150 liralık klavyeler arasında iyi 350 lira verilecek bir klavye değil zaten 300-400 bütçeye gidip membran klavye almayın boşa para vermek olur o fiyatı karşılayacak özellikler membran klavyelerde bulunmuyor.
Şu anda kırmızı switch mekanik klavye kullanıyorum bunun sesinden bile rahatsızım, ses istemiyorum. Membrandan başka çare gözükmüyor, o yüzden üst düzey bir membran arayışındayım.

Şu anda kırmızı Switch mekanik klavye kullanıyorum bunun sesinden bile rahatsızım, ses istemiyorum. Membrandan başka çare gözükmüyor, o yüzden üst düzey bir membran arayışındayım.

Membranın üst seviye diye bir şeyi olduğunu düşünmüyorum hocam anca parça kalitesi değişir G213'ü iade edince 20 liralık klavyeme döndüm bir fark göremiyorum oyunlarda tepkime olarak.

Şu anda kırmızı Switch mekanik klavye kullanıyorum bunun sesinden bile rahatsızım, ses istemiyorum. Membrandan başka çare gözükmüyor, o yüzden üst düzey bir membran arayışındayım.

Eğer üst düzey bir membran arıyorsanız G213 giriş-orta seviye bir klavyedir sadece gereksiz pahalıdır bu durumda üst seviye olarak Apex 3 veya Ornata Chroma V2 bulunmakta fiyat performans olarak Corsair K55 veya HyperX alloy Core modellerine bakabilirsiniz. Apex 3 su geçirmezliğe sahip eğer bu sizin için önemli değilse Razer Ornata Chroma V2 alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı