Logitech G230 Garanti

Rica ederim. Sonucu burada paylaşırsanız herkes için daha iyi olur.
08502770277 numarayı aradım ve bana yurtiçi kargo kodu verdiler. Ancak ben cihazı 2016 haziranda almıştım ve garantisi bitti sanıyordum. Logitech destek sitesine kayıtlıydı baktığımda garanti bitişi 2019 gözüküyor. Servis bana biz 2 yıl veriyoruz ama yollayın bakalım dedi. Hangisi doğrudur?

Son düzenleme:
08502770277 numarayı aradım ve bana yurtiçi kargo kodu verdiler. Ancak ben cihazı 2016 haziranda almıştım ve garantisi bitti sanıyordum. Logitech destek sitesine kayıtlıydı baktığımda garanti bitişi 2019 gözüküyor. Servis bana biz 2 yıl veriyoruz ama yollayın bakalım dedi. Hangisi doğrudur?
Türkiye'de ürünler genel olarak 2 yıl garantilidir. Ancak bazı firmalar ekstra garanti olarak bir iki veya üç yıl gibi fazladan garanti verebilirler. Bu tamamen firmaya bağlı bir şeydir.

2 yıl servis garantili ekstra bir yıl da marka garantili gibi olabilir. Çok problem olacağını zannetmiyorum. Eğer marka ürüne 3 yıl garanti verdiyse 3 yıl garanti hizmeti verir. burada Logitech gibi gibi markadan bahsediyoruz. Bu da bir sorun çıkma ihtimali daha da düşüyor. Bekleyin duruma göre ne yapacağınızı düşünürsünüz.

Türkiye'de ürünler genel olarak 2 yıl garantilidir. Ancak bazı firmalar ekstra garanti olarak bir iki veya üç yıl gibi fazladan garanti verebilirler. Bu tamamen firmaya bağlı bir şeydir.

2 yıl servis garantili ekstra bir yıl da marka garantili gibi olabilir. Çok problem olacağını zannetmiyorum. Eğer marka ürüne 3 yıl garanti verdiyse 3 yıl garanti hizmeti verir. burada Logitech gibi gibi markadan bahsediyoruz. Bu da bir sorun çıkma ihtimali daha da düşüyor. Bekleyin duruma göre ne yapacağınızı düşünürsünüz.
392899

392900

Yukarıdaki ekran görüntüsündeki gibi 3 yıl gibi gözüküyor.
Yarın yollayacağım kulaklığı.

En sonunda Logitech Facebook sayfasından numarasını buldum. Durumu anlattım ve benden fatura istendi. Faturayı da yolladıktan sonra bana anlamsız bir referans kodu geldi mailde. Tekrar arayıp konuştum benden adresimi ve telefon numaramı istediler. Eğer garanti departmanı onaylarsa Logitech G233 yollayacaklar bana. Cevap 2 ila 7 iş günü arasında gelecek. Son durumu yine yazacağım buraya.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı