Logitech G230 USB Ses Kartı ile Ses Kalitesi Artar mı?

LastShot5691

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır oyuncu kulaklığı arıyorum fakat bütçem kısıtlı. 200 TL bütçeye Logitech G230'u uygun gördüm fakat hakkındaki yorumlar pek iç açıcı değil. Ses kalitesi olarak oyunlarda iyi fakat film ve müzik için berbat olduğu söyleniyor. Ben de müzik ve film ses kalitesini iyileştirmek için USB ses kartı düşündüm. Sizce Logitech G230'u USB ses kartına bağlasam müzik ve film ses kalitesini düzeltebilir miyim ?

Düzeltemezsin. İyi bir kulaklığı kötü ses kartına takmak kaliteyi düşürür ama iyi bir karta takılan kötü kulaklık güzelleşmez. Sistemin en zayıf halkası kadar performans verir ses sistemleri. Amazon'dan farklı seçeneklere yönelin.

Düzeltemezsin. İyi bir kulaklığı kötü ses kartına takmak kaliteyi düşürür ama iyi bir karta takılan kötü kulaklık güzelleşmez. Sistemin en zayıf halkası kadar performans verir ses sistemleri. Amazon'dan farklı seçeneklere yönelin.
Siz farklı seçeneklere yönelin dediğinizde SteelSeries Siberia V2 adlı kulaklığı buldum. Bu kulaklık hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Link:Steelseries Siberia V2 Kulaklık-Mavi - Ucuzbudur

Amazon üzerinden g430 alın geçenlerde kargo dahil 115 TL idi kampanya takip edin. Çok aceleniz yoksa Black Friday'a bekleyin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı