Logitech G230 vs Steelseries Siberia V2

Alp Taha Belek

Kilopat
Yer
Karşıyaka
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Benim kendi görüşüme ve videolara göre siberia v2 rahatlık konusunda g230'u geçiyor ama g230'ada konforsuz diyemeyiz oda rahat ama siberia v2 bir tık önde mikrafon konusunda ise g230 siberia v2'nin önünde görünüyordu videolarda benim fikrim böyledir.Ben almış olsaydım siberia v2 alırdım.

Benim kendi görüşüme ve videolara göre siberia v2 rahatlık konusunda g230'u geçiyor ama g230'ada konforsuz diyemeyiz oda rahat ama siberia v2 bir tık önde mikrafon konusunda ise g230 siberia v2'nin önünde görünüyordu videolarda benim fikrim böyledir.Ben almış olsaydım siberia v2 alırdım.
Bende Siberia V2 almayı düşünüyor. Zaten o fiyatta bir kulaklığın kötü performans vermesi neredeyse imkansız. İndirimi de gerçekten etkileyici.

Şahin hangisi oluyor? @Hexagram @Alp Taha Belek İki kulaklıkta birbirlerine eşit sayılırlar.

G230 var bende. Görünüş olarak bence G230 çok daha iyi. Konfora gelirsek kumaşı gerçekten kaliteli ama uzun süre kaldığında kulaklarım sıkılıyor. Kablosu aşırı uzun sesi iyi. Alınabilir. Bence hoşuna gideni al.

Tabiki de SteelSeries Siberia v2. Burada konuştuğumuz kartlardan biri ses kartı ile 7.1 ses verebilen bir kart , diğeri ise stereo. Aynı zamanda bu işlerden anlıyorsan ses frekanslarının arasındaki farkı görürsün.

Ben laptop kullanıyorum. Ses kartı olmadan Siberia v2 kullanamaz mıyım?

Tabiki de SteelSeries Siberia v2. Burada konuştuğumuz kartlardan biri ses kartı ile 7.1 ses verebilen bir kart , diğeri ise stereo. Aynı zamanda bu işlerden anlıyorsan ses frekanslarının arasındaki farkı görürsün.
Siberia çok kötü mü demek istiyorsun.

Hayır :D Siberia V2 tabiki de daha güzel ve kaliteli. Ses kartı olmadan onboard olarak da kullanabilirsin. Benim demek istediğim eğer kaliteli 7.1 ses kartı alırsan tadından doyum olmaz. Ancak onboard olarak da çok kaliteli ses verecektir.

Hayır :D Siberia V2 tabiki de daha güzel ve kaliteli. Ses kartı olmadan onboard olarak da kullanabilirsin. Benim demek istediğim eğer kaliteli 7.1 ses kartı alırsan tadından doyum olmaz. Ancak onboard olarak da çok kaliteli ses verecektir.
Ben dediğim gibi oyun videoları çekiyorum. Mikrofonun kaliteli olması en önemli şey. Ayrıca yere düşen iğnenin sesini duymasam da olur. Sana sorum şu Siberia V2'yi direk jaklardan bağlayıp çalıştırabilirim değil mi?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı