Logitech G231 Prodigy Garantiye nasıl yollanır?

Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 1 yıl önce Logitech G231 Prodigy kulaklık almıştım doğru düzgün bir şekilde kullanıyordum fakat ne olduysa bugün oldu. Dün gece sapasağlam bıraktığım kulaklığı sabah taktığım da sadece sol taraftan ses geliyordu. Ben de garantiye vermek istedim fakat bu kullanıcı hatası mı bilmiyorum. Değilse bile ürünü nasıl garantiye verebilirim?

Aldığınız firma ile konuşun. Ama büyük ihtimalle kullanıcı hatası diyip geri gönderecekler. Abuk subuk bir marka olsa, herkes de öyle olsa mesela Everest herkes geri gönderir sol tarafından bir süre sonra ses gelmiyor diye. Ama Logitech markasında nadiren olur olan da size olmuş. Maalesef kullanıcı hatası derler, öyle kalacak.

Logitech sizi kolay kolay yarı yolda bırakmaz, bozulan klavye ve faremi istemeden yenilerini yolladılar. Sorununuzu bir video/fotoğraf ile anlatırsanız daha iyi olur.

Logitech websitesinde destek kısmında biraz bakının mail adreslerini bulursunuz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı