Logitech G231 vs. ASUS Cerberus V2

Monster00s

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba size birkaç sorum olacak dostlar.
Logitech G231(2. el 200-230₺ civarı ) veya ASUS Cerberus V2 ( 350₺ ) bu ikisinden birini önerir misiniz? Veya 300-350₺ civarında daha iyi kulaklık var mı?
Öncelik olarak oyun için alıyorum ama tabii şarkı dinlemeyi de çok seven biriyim.
Bazı kişiler havit H2002D'yi al direkt diyorlar.
Veyahutta biraz bekleyip Rampage Drop Plus mı almalıyım?

Anlık olarak E900 Pro kullanmaktayım mikrofonu özellikle Logitech'ten 1000 kat daha iyi diyebilirim. Deneyimlediğimde ise parasına değecek bir kulaklık olduğunu sanmıyorum. G230 ile neredeyse aynı ses kalitesi diyebilirim.

350₺'ye Cerberus almak ne kadar mantıklıdır bilemem ama E900 Pro gibi Cloud 2 ayarında bir kulaklık varken bence gereksiz masraf derim.

Eksa E900 Pro kullanıcı deneyimim deneyimlerimi aktardığım konum.

@Ali Pınar hocamın yaptığı detaylı inceleme ve satın alma rehberi: E900 Pro (Drop Plus) İncelemesi

Anlık olarak E900 Pro kullanmaktayım mikrofonu özellikle Logitech'ten 1000 kat daha iyi diyebilirim. Deneyimlediğimde ise parasına değecek bir kulaklık olduğunu sanmıyorum. G230 ile neredeyse aynı ses kalitesi diyebilirim.

350₺'ye Cerberus almak ne kadar mantıklıdır bilemem ama E900 Pro gibi Cloud 2 ayarında bir kulaklık varken bence gereksiz masraf derim.

Eksa E900 Pro kullanıcı deneyimim deneyimlerimi aktardığım konum.

@Ali Pınar hocamın yaptığı detaylı inceleme ve satın alma rehberi: E900 Pro (Drop Plus) İncelemesi
ama şöyle bir sorun ortaya çıkıyor. hem elime ulaşma süresi hem de garanti ve iade sorunu olabilir mi diye düşünüyorum ve bilinmedik bir marka olduğu için tırsmıyor da değilim bu konular hakkında yardımcı olabilir misiniz fikir olarak

Ama şöyle bir sorun ortaya çıkıyor. Hem elime ulaşma süresi hem de garanti ve iade sorunu olabilir mi diye düşünüyorum ve bilinmedik bir marka olduğu için tırsmıyor da değilim bu konular hakkında yardımcı olabilir misiniz fikir olarak.

12 günde E900 Pro şehir şubesine ulaştı ancak 6 gün dağıtıma çıkarmadıklarından ben gidip almak zorunda kaldım.

Drop Plus kulaklığın markasız ve ses kartı vs güncellenerek sorunları giderilmiş versiyonudur bu yenisi yani.

Aliexpress kullanıcı memnuniyeti bakımından çok iyidir örnek olarak kulaklık bir sorun ile geldi size para iadesi yapılır ve ürünü kullanmaya devam edersiniz veya satıcı eksik parçalı ürün yolladı size ücretsiz bir şekilde olabilediğince hızlı olacak gibi gönderir vergi Vs'de gelmez.

Aliexpress çoğu Türk satış firmasından çok daha kalitelidir.

Dünyada bilinen bir marka kendisi ancak Türkiye üzerinde satış yapmadığından bilinmemekte gayet kaliteli bir üründür.

Yeni konular

Geri
Yukarı