Logitech G27 Direksiyon İşlevsiz Kalıyor

braves

Hectopat
Merhaba,

2016'dan beri kullandığım ve fazlasıyla memnun kaldığım Logitech G27'nin direksiyonu işlevini yerine getirmiyor. Gerek kablo bağlantıları gerekse Driver kurulum ve ayarlarında her hangi bir problem yaşamadım. Oyun içerisinde Shifter, pedal ve direksiyon üzerinde bulunan tuşlar olsun aktif bir şekilde çalışıyor. Fakat bilgisayar açılımında direksiyon standart tur dönüşlerini yapmadığı gibi oyun içerisinde de işlevsiz kalıyor.

Şuan ki aşamada Shifter'ın üzerindeki ışık yanıp sönüyor.

Konu ile ilgili destek verebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

2016'dan beri kullandığım ve fazlasıyla memnun kaldığım Logitech G27'nin direksiyonu işlevini yerine getirmiyor. Gerek kablo bağlantıları gerekse Driver kurulum ve ayarlarında her hangi bir problem yaşamadım. Oyun içerisinde Shifter, pedal ve direksiyon üzerinde bulunan tuşlar olsun aktif bir şekilde çalışıyor. Fakat bilgisayar açılımında direksiyon standart tur dönüşlerini yapmadığı gibi oyun içerisinde de işlevsiz kalıyor.

Şuan ki aşamada Shifter'ın üzerindeki ışık yanıp sönüyor.

Konu ile ilgili destek verebilir misiniz?
Merhaba hocam ben bu sorunu yaklaşık 1 sene önce yaşadım ve o zaman adaptörsüz kullanıyordum internetten araştırarak logitech güç adaptörü alarak çözebilirsin diye düşünüyorum hayırlı günler

Geri
Yukarı