Logitech G27 potansiyometre sorunu

Eki Görüntüle 455439Eki Görüntüle 455441
Şu şekilde var 3 pini olanlardan üçgen şeklinde pinler düz değil sendeki gibi ama aynı işlevi göreceğini tahmin ediyorum, istersen yollayabilirim.
Potansiyometre kademeli mi yoksa direkt çevirmeli mi, çevirirken çıt çıt ediyor mu yani ?
Merhaba benimde arızalı g29 vitesim var bir tamirciye vermiştim potans arızalı fakat bende yok demişti bunun ile ilgili yardımcı olma şansınız olur mu? Potasını nereden alabilirim acaba?

Merhaba hocam ürününüz sıfır ise Logitech ile bir iletişime geçmeyi deneyin. Ama pek bir umut bağlamayın. Başka bir yerden onun potansiyometresini bulamıyorsununz. Anladığım kadarıyla onu sadece logitech üretiyor ve kendi vitesine takıyor. Ben ise ardunio potansiyometre getirttim. 40-50 saatlik bir uğraşın sonucu bir kaç kusur dışında tamir ettim. Ve elbette şanslı günümdü o da bir gerçek. İşiniz baya bir zor. Ama tamir etmeye uğraşıcam derseniz yazın. Bildiğimi anlatayım

Merhaba benimde arızalı g29 vitesim var bir tamirciye vermiştim potans arızalı fakat bende yok demişti bunun ile ilgili yardımcı olma şansınız olur mu? Potasını nereden alabilirim acaba?
O attığım potansiyometrelerdrn var elimde işine yarayacaksa verebilirim, o resimdekinin pinleri düz değil üçgen şeklinde. 4 pinli olan potansiyometre vs.'de var işine yarayacaksa gönderebilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı