Logitech G29 6. vites yerine R'ye geçiyor

mMichaelMYERS

Hectopat
Yer
Haddonfield, Illinois
Arkadaşlar geçen hafta aldım G29u 1 haftadır kullanıyordum sorunsuz, bugün de oynadım 2 saat mola vereyim dedim PC kapattım açtım oyuna girdim 6. vitese atarken R'ye atıyor. Bastırıp atınca yine R'ye atıyor. 6ya atamıyorum. ETS 2 ve Forza'da denedim ikisinde de aynı ne yapabilirim? Bozulmuş olamaz çünkü 2 saat önce oluyordu. Durduğu yerde bozulduysa ben böyle direksiyonun...

Logitech’in programından ayar yapmayı deneyebilirsiniz veya vites boştayken ayarlara girip 6. vites tuş değiştirme yerine gelince 6. vitese atın.

Arkadaşlar geçen hafta aldım G29u 1 haftadır kullanıyordum sorunsuz, bugün de oynadım 2 saat mola vereyim dedim PC kapattım açtım oyuna girdim 6. vitese atarken R'ye atıyor. Bastırıp atınca yine R'ye atıyor. 6ya atamıyorum. ETS 2 ve Forza'da denedim ikisinde de aynı ne yapabilirim? Bozulmuş olamaz çünkü 2 saat önce oluyordu. Durduğu yerde bozulduysa ben böyle direksiyonun...

İçinde bastırığınızı algılaması için buton var, basılı kalmış olabilir. Garantisi var ise içini açmadan gönderin baksınlar.
Benim G27 vitesimde o buton komple iptal oyundayken unutup 6 diye geriye atıyorum :D

İçinde bastırığınızı algılaması için buton var, basılı kalmış olabilir. Garantisi var ise içini açmadan gönderin baksınlar.
Benim G27 vitesimde o buton komple iptal oyundayken unutup 6 diye geriye atıyorum :D

Garantisi yok. Ancak şöyle bir durum var oynadım kapatırken hiçbir şey yoktu 2 saat ara verdim açtım böyle oldu. Yazılımı silip kursam duzelebilir mi? Şu anda r ye attığı yeri 6. vitese atadim r için direksiyondan bir tuş atadim sıkıntı çıkartmıyor ancak 1 haftada bozulmuş olması kırdı.

Peki ben bu vitesin içini açsam ne yapabilirim? Geri toplayabilir miyim daha önce PS4'ü en küçük vidasına kadar çıkarıp toplamiş biriyim.

O butonu kontrol edebilirsiniz. İçinde pek bir karışıklık yok. Sadece kablolara dikkat edin yeterli.

O butonu kontrol edebilirsiniz. İçinde pek bir karışıklık yok. Sadece kablolara dikkat edin yeterli.

Şu an eve geldim hemen açtım. Durduğu yerde bozulmuştu, durduğu yerde düzelmiş :D
Konuyu sonradan gören arkadaşlar için Logitech destekten aldığım öneriler şunlar:

• Tekerleği kapatıp açın.
1. direksiyonu bilgisayardan/oyun konsolundan ve elektrik prizinden çıkarın.
2. pedalları, güç adaptörünü ve vitesi direksiyondan ayırın.
3. 10-15 saniye bekleyin.
4. pedalları, güç adaptörünü ve vitesi tekerleğe yeniden bağlayın.
5. direksiyonu, çalıştığını bildiğiniz bir USB bağlantı noktasına ve AC prizine bağlayın.

• Windows Game Controller ayarlarını kullanarak tekerleği kalibre edin.
1. direksiyon için Logitech G HUB yazılımının en son sürümünü yüklediğinizden emin olun.
2. direksiyonu doğrudan bilgisayarın USB 2.0 bağlantı noktasına bağlayın. KVM anahtarlarının, USB hub'larının, bağlantı noktası çoğaltıcılarının ve yerleştirme istasyonlarının tüm kullanımlarını atlayın.
3. çalıştır komut kutusunu açmak için Windows + r tuşlarına basın.
4. Windows oyun denetleyicisi ayarlarını açmak için joy. CPL yazın.
5. oyun çarkı için girişi seçin.
6. özellikler'i tıklatırken CTRL + Shift tuşlarına basın.
7. ayarlar sekmesine gidin ve kalibre Et'e tıklayın.
8. kalibrasyon talimatlarını takip edin ve ardından tekerleği test edin.

Geri
Yukarı