Logitech G29 alınır mı?

@Onur Turgut Ermiş Ben de uzun zamandır almayı düşünüyordum, hazır bu kadar düşmüşken alıyım dedim. Değeceğine eminim.

1636244490256.png

Muhtemelen dolar kuru 9'dan yukarıyken alınan ürünler satılmaya başlandığında bu fiyatları görmek imkansız hale gelecek. O yüzden eli çabuk tutmak lazım.

Selama arkadaşlar. Logitech G29 almak istiyorum. Sizce alınır mı ve fiyatına değer mi? Şu an shiftersiz hali 2600TL sıfırı bana önceki kadar pahalı gelmedi. Bu konudaki düşünceleriniz nedir?
Hocam 3 haftadır aktif bir şekilde kullanmaktayım. Bana soracak olursanız kesinlikle alınır. Fakat eksi yönleri de var, dişli sistem olduğu için sesi fazla. Debriyaj hissiyatını ben hiç beğenmedim açıkçası. Fakat oyun zevki ciddi anlamda güzel.

Hocam 3 haftadır aktif bir şekilde kullanmaktayım. Bana soracak olursanız kesinlikle alınır. Fakat eksi yönleri de var, dişli sistem olduğu için sesi fazla. Debriyaj hissiyatını ben hiç beğenmedim açıkçası. Fakat oyun zevki ciddi anlamda güzel.

İncelemelerinde dişli sistemden bahsetmişlerdi görmüştüm. Fakat kulaklık ile oynayacağımdan pek duymayacağımı düşünüyorum. Debriyaj hissi olarak şu anlık kulakçıkları kullanacağım pek problem olacağını sanmıyorum.

Siz ne kadara almıştınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı