Logitech G29 alınır mı?

35alper35

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar soru başlıktaki gibi. Logitech G29 alınır mı? Fiyatını pahalı olup olmaması ya da başka direksiyon seti ile karşılaştırıyorum sadece bu alet için paraya kıymaya değer mi kullanan arkadaşlar var ise zevk alıyorlar mı incelemesini istemiyorum sadece bu deneyimi yaşamak nasıl bir his?

Arkadaşlar soru başlıktaki gibi. Logitech G29 alınır mı? Fiyatını pahalı olup olmaması ya da başka direksiyon seti ile karşılaştırıyorum sadece bu alet için paraya kıymaya değer mi kullanan arkadaşlar var ise zevk alıyorlar mı incelemesini istemiyorum sadece bu deneyimi yaşamak nasıl bir his?

İnsan elinde olunca kıymetini bilmez hocam elinde olmadı için çok istersin bende hep isterdim sonra aldım 1 2 ay kulandım geri sattım şimdi geri istiyorum.

Ama evet alınır çünkü zaman geçiyorsun sonuçta.

Direksiyonu kullanırken oynayacağın oyunlar belli, Forza, ETS vb. oyun kıtlığı olmasa olabilir de... Ben tavsiye etmiyorum.

Alınır. Yıllardır kullandım artık oyun oynamadığım için kullanmıyorum ancak 10 numara alet.
Alınır. Yıllardır kullandım artık oyun oynamadığım için kullanmıyorum ancak 10 numara alet.

Simülasyon oynarken güzel. Fakat hızlı yarış oyunları oynarken aracı zapdetmek çok zor. Ben beceremiyorum en azından. Forza filan oynayacaksan o oyun direksiyona göre yapılmamış.
Yani işin özü simülasyon oyunları hariç keyif alamıyorum. Yarış oyunlarını klavyeyle oynamayı tercih ediyorum. Hayal ettiğin gibi olmuyor.

Şimdiki aklım olsa almazdım.

Geri
Yukarı