Logitech G29 alınır mı?

Uxsmu

Centipat
G29 almayı düşünüyorum ama sıfırına o kadar para vermeli miyim yoksa 2. el mi almalı mıyım sizce?
Ya da Amazon yurtdışından G29 veya T300RS gibi diğer modelleri daha ucuza bulabilir miyim?

Klavye ve fare ile ETS 2'de 310, Assetto Corsa'da 30 saatim var. Sıkılıp satacağımı düşünmüyorum.

2 gün önce aldım ürüne bayıldım. Aşırı kaliteli ve yarış oyunları hastası olarak benim oyun zevkimi kat kat arttırdı. Forza, Assetto ve F1 22 oynayarak devam ediyorum.

Küçük olması aslında yarış oyunlarında daha iyi gibi. Fakat hissiz olması derken dişli sistemden mi bahsediyorsunuz?
Bir kez test etme imkânım olmuştu. Tıpkı oyuncak gibi, zevksiz gelmişti. Ben de yarış oyunları ve ETS 2'yi çok severim. Hep bir direksiyonum olsun istemişimdir ama beklentimin altında kaldı gibi. Gerçi hangi marka, gerçek araba direksiyonu gibi hisli ki?
Belki de yanlış düşünüyorum ama ilk tecrübemde düşüncelerim bu oldu.

Bir kez test etme imkânım olmuştu. Tıpkı oyuncak gibi, zevksiz gelmişti. Ben de yarış oyunları ve ETS 2'yi çok severim. Hep bir direksiyonum olsun istemişimdir ama beklentimin altında kaldı gibi. Gerçi hangi marka, gerçek araba direksiyonu gibi hisli ki?
Belki de yanlış düşünüyorum ama ilk tecrübemde düşüncelerim bu oldu.
T300RS GT vitesi ile birlikte 25.000 TL gibi bir fiyata geliyor, kayışlı sistem olduğu için hissi de daha iyidir. Fakat G29 fiyatına göre çok iyi bence, en azından klavye fareden iyidir. :)

T300RS GT vitesi ile birlikte 25.000 TL gibi bir fiyata geliyor, kayışlı sistem olduğu için hissi de daha iyidir. Fakat G29 fiyatına göre çok iyi bence, en azından klavye fareden iyidir. :)
Kayışlı sistem sanırım elektrikliden daha iyi. Hidrolik direksiyona biraz benzese yeter. :D

Geri
Yukarı