Logitech G29 alınır mı?

Omarik_Adam

Femtopat
Daha fazla  
Logitech G29 almayı planlıyorum ama tereddütlerim var. Dişliler sıyırma yapıyormuş dogru mudur? Bir de alıncak bır dıreksıyon setımı kronık bır sıkıntısı var mı? Bılen bırı varsa cevaplayabılırmı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgi: G29 dişli sistem kullanıyor.
Logitech G29 almayı planlıyorum ama tereddütlerim var. Dişliler sıyırma yapıyormuş dogru mudur? Bir de alıncak bır dıreksıyon setımı kronık bır sıkıntısı var mı? Bılen bırı varsa cevaplayabılırmı.
Kayisli sistem olduğu için bi süre sonra ses yapması normal ve kayisli sistemlerin biraz tikirdadigini ben de duydum.

Evet dişlilerin zaman içinde aşınıyor olması, su götürmez bir gerçek. Bütçenizi söylerseniz daha net bir tavsiye verebiliriz.

Evet oynayabiliyorsunuz. Yalnız T248 alacaksanız PlayStation uyumlu olan modelini almanız gerekiyor. Eğer Thrustmaster'ın kendi vitesini almak isterseniz, TH8S'in fiyatı 3.500TL.

Geri
Yukarı