Logitech G29 alış serüvenim

non4me

Centipat
Merhaba arkadaşlar, son iki gündür güzel bir direksiyon seti almayı planlıyordum. FFB olayından haberim olmadığı için Sony V5H araştırırken kendimi Logitech G29 & G923 videoları izlerken buldum, hatta bir ara T300RS almayı planladım ama başlangıç için saçma olurdu Logitech deneyimleyip geçmek iki marka arasında ki farklı hissiyatları anlayabilmem için daha uygun olur diye düşündüm.
G923 ile G29 arasında yazılımsal (trueforce) farkı var, içindeki her şey demek mümkün (fren yayı hariç). Ben de bu süreçte Migros'tan 9.499'a G29 sipariş vermiş oldum.

Screenshot_1.png

Sipariş verdikten sonraki gün ürün kargoya verilirken dolap uygulamasından 6bin TL'ye 14ay garantili sıfır gibi bir ürün buldum, satan arkadaş da her türlü istediğim şekilde videosunu fotoğrafını çekti attı, sıfır gibi ürün. Ben de direkt Migros Extra müşteri hizmetlerini arayıp iptal ettirmek istediğimi söyledim, temsilci kargoya çıktığı için iptal edemediğini ama ileteceğini söyledi. Sonuçta ben ürün gelse bile kutusunu bile açmadan geri göndereceğim, umarım iade alırlar diye umuyorum yoksa 9.500 + 6000 bir direksiyon seti alacağım diye 15K'lık olmayız inşallah :D Eğer geri almazlarsa ürünü yine burada 500 TL altına kutusunu hiç açmadan geldiği gibi satmayı planlıyorum, umarım öyle bir senaryo yaşamayız tabii :D Başlıktaki parantezden anlaşıldığı gibi sağlam aldık, tam aldık. Siz siz olun bir şey almadan önce benim gibi aceleci olmayın :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı