Satıldı Logitech G29 Direksiyon Seti ve Shifter Vites

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Gafa

Hectopat
Makaleler
2
Yer
KOCAELİ / ANKARA
Daha fazla  
Meslek
Harita Mühendisi
ÜRÜN SATILMIŞTIR.

Ürün Playstation ve PC ile uyumludur. İşlevsel olarak hiçbir problemi yoktur. Kozmetik kusurlarını resimlerle ekledim. 16 ay garantisi devam etmektedir. Kocaeli ve Ankara elden teslim edebilirim. Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ürünlerin resmi sitesi
Logitech G G29 Driving Force oyun direksiyonu
G29 ve G920 direksiyon için Logitech G Driving Force Shifter

Fiyat: 1100TL(Güncellendi)
İletişim: 0507 140 2888
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

Son düzenleme:
Hocam bence fiyatı 100 TL civarında düşürmelisiniz. Sıfır fiyatı 1.400 TL, G29 alacak insan bu kadar zahmete girip 2. el ürün almak yerine 250TL daha verip sıfır ürün alır.

Hocam bence fiyatı 100 TL civarında düşürmelisiniz. Sıfır fiyatı 1.400 TL, G29 alacak insan bu kadar zahmete girip 2. el ürün almak yerine 250TL daha verip sıfır ürün alır.
Bahsettiğiniz fiyat sadece direksiyon ve pedal için geçerli. Sıfır fiyatı 300 TL olan vitesi de hesaba katarsanız fiyat gayet uygun. Vereceğim ürünlerin piyasadaki sıfır fiyatı 1650-1700 TL civarında. Ayrıca ciddi alıcılar için usulünce pazarlık yapılır ;)

Bahsettiğiniz fiyat sadece direksiyon ve pedal için geçerli. Sıfır fiyatı 300 TL olan vitesi de hesaba katarsanız fiyat gayet uygun. Vereceğim ürünlerin piyasadaki sıfır fiyatı 1650-1700 TL civarında. Ayrıca ciddi alıcılar için usulünce pazarlık yapılır ;)
Ben de şimdi gördüm hocam teşekkür ederim hayırlı satışlar.

Ürün hala satılık mı?

Ürün hala satılık mı?
Evet. Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Görüntülenme sayısına bakıyorum. Geçen zamana bakıyorum. İlginç bir şekilde hâlen whatsaptan mesaj gelmedi :) Sanırsam ikinci el ürün çoğu kişinin ilgisini çekmiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı