Logitech G29 direksiyonum Forza Horizon 4 istemsiz sağa sola dönüyor

Aynı sorun bende de var.
Çözen varsa yardım edebilir mi?

9. aydayız yeni aldım direksiyonu aynı sorun bende de var çözümü lazım.

Yaklaşık 19 gün falan oldu çoğu yerde bu durumu paylaştım bana gelen önerilerin hiç biri bir sonuç kapısına çıkarmadı. Yabancı iceriklere ve forumlara da bakıp okudum neredeyse herkes de bu sorun mevcut büyük ihtimalle güncelleme sıkıntısı olduğunu düşünüyorum çünkü Steam tartışma kısmında bu sorunu yaşayan herkes belirtmiş FH4 güncelleme ile bu sorunu ortaya çıkması ve yaklaşık 19 gün geçip yeni bir güncelleme getirmemesi de ayrı bir konu.

Yaklaşık 19 gün falan oldu çoğu yerde bu durumu paylaştım bana gelen önerilerin hiçbiri bir sonuç kapısına çıkarmadı. Yabancı iceriklere ve forumlara da bakıp okudum neredeyse herkes de bu sorun mevcut büyük ihtimalle güncelleme sıkıntısı olduğunu düşünüyorum çünkü Steam tartışma kısmında bu sorunu yaşayan herkes belirtmiş FH4 güncelleme ile bu sorunu ortaya çıkması ve yaklaşık 19 gün geçip yeni bir güncelleme getirmemesi de ayrı bir konu.

Bir daha Steam'den çöp dahi almam parasını verip Microsoft'tan almak vardı 100 lira için Steam a bulaştık boşa gitti resmen direksiyon seti aldım hevesim kursağımda kaldı diyorum ki boşa mı aldım acaba.

Oyunu mart ayında almıştım o zamanda da problem vardı direksiyon pedallar bir anda kesiliyordu 4 5 saniyede geri geliyordu hep güncelleme bekledim. Şimdi yeni bir tane geldi baktım bunda da videodaki sorun ile aynı sorunu yaşıyorum. Ne zaman rahat rahat oynayabileceğim şu steam versiyounundaki fh4'ü bıktım artık. Maalesef yapılacak tek şey beklemek. Ben ilkbahardan beri bekliyorum direksiyonum paslandı artık.

Normal de bir sıkıntı yoktu bugün Forza h 4 güncelleme geldi ve böyle oldu sorunum hafif virajda sağa ya da sola kırsam direksiyonu tutmam çok zor oluyor 70 kilo adamım koltukta sağa sola atıyor ben, umarım derdimi anlatabilmişimdir. Hafif sola ya da sağa çevirdiğimde çok hafif direksiyon, ama az daha çevirince çok sert oluyor, ellerimi bırakınca kendi kendine 480 derece dönüyor. 400 derecede kullanıyorum driver mı ne o da güncel başka oyunlarda bir sorun yok benden kaynaklı bir şey mi oyundan mı? G29 olan arkadaş Forza girip bu durumu yaşıyor mu yaşıyorsa yazarsa sevinirim.
yaşıyorum

Geri
Yukarı