Logitech G29 Alınır Mı?

EsXi

Kilopat
Makaleler
2
Herkese merhaba, bugün sizlere bir sorum olacaktı. Yakın zamanda Logitech G29 almayı planlıyorum. Buna vereceğim paraya hakikaten değer mi? Yorumlarınız benim için çok önemli. Logitech G29 ile arasındaki farklar nedir?

Logitech G29 ile arasındaki farklar nedir?
G27 demek istedin sanırım. Aralarında dağlar kadar fark yok. Tasarımsal farklar mevcut. Ayrıca G29'da vites topuzu çıkmıyor.

G27 demek istemedim. G29 almak daha mantıklı gibi duruyor. G29'da vites topuzu ayrı olarak satılıyor. Söylenenlere göre G29 daha yumuşakmış. G27 biraz eskidi bana göre. Çağımız konsollarına bakmak istiyorum artık.

Sağlamlık açısından G29 birkaç gömlek üstte bir cihaz. G27'de kullanılan iç plastik parçaların çoğu metale çevrildi. Fiyat farkını göze alıyorsan alınabilir.

Selam arkadaşlar belki konuyla alakasız belki alakalı bilmiyorum ama benim şöyle bir problemim var yaklaşık iki üç hafta önce g29 aldım aldığımdan beri direksiyonda oynama var nasıl anlatsam bilmiyorum yani direksiyonu iki elle tuttuğumda sağa sola doğru oynattığımda direksiyon merkezinde oynama oluyor sanki yerinden çıkacakmış gibi diğer kullanan arkadaşlarda da bu durum var mı yoksa sadece bende mi var yardımcı olursanız çok sevinirim eğer tek bendeyse sizce garantiye yollamalı mıyım amatör de olsa bir video çekip youtube ye attım bakıp ta yardımcı olursanız çok sevinirim videoda çok belli olmasada sorun gerçekten rahatsız edici derecede oynama var şimdiden çok teşekkürler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı