Logitech G29 G-Hub yazılımı açılmıyor

Hüseyinyıldız

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün ikinci el Logitech G29 direksiyon seti aldım. Bir türlü G-Hub yazılımını açamadım. Yükleme ekranını geçmiyor. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimsede çözüm yok mu? Bütün açılan konulara bakıyorum tek tek. Program yükleme ekranı bile gelmiyor bende.

Bu programa gerek yok hocam.Gaming Software programı ile bütün ayarları yapabilirsiniz.

G203 Lightsync mouse maalesef Gaming Software programında görünmüyor. Yeni bir model olduğu için sadece G Hub programında görünüyor diyorlar. Sorun şu ki Gaming Software sorunsuz bir şekilde kurulum yapabiliyorken G Hub kuramıyorum ve ihtiyacım olan program ise G Hub.

G203 lightsync mouse maalesef Gaming software programında görünmüyor. Yeni bir model olduğu için sadece g Hub programında görünüyor diyorlar. Sorun şu ki Gaming software sorunsuz bir şekilde kurulum yapabiliyorken g Hub kuramıyorum ve ihtiyacım olan program ise g Hub.

ftp://ftp.logitech.com/pub/techsupport/gaming/ hocam bu linkten 2018.9.2778.exe yi indirip kurun. Sonrasından programı güncelleyin.

ftp://ftp.logitech.com/pub/techsupport/gaming/ hocam bu linkten 2018.9.2778.exe yi indirip kurun. Sonrasından programı güncelleyin.

Linkte söylediğin versiyonu indirince yükleme ekranı geldi. Çok teşekkürler. Fakat ben sorunu farklı bir şekilde çözdüm. G Hub programının güncel versiyonunu başka bir bilgisayara kurdum. Sonra programfiles, programdata ve appdata dosyalarını usb flash belleğe kopyalayıp kendi bilgisayarına getirdim yapıştırdım. Bu şekilde çalıştırabildim ancak direkt exe'ye tıklayınca açılmıyor sonsuz yükleme ekranı geliyor. Bu yüzden önce lghub_updater.exe'ye tıklıyorum ardından lghub.exe'ye tıklıyorum o şekilde program açılıyor ve ekipman tanıma ekranı geliyor.

Geri
Yukarı