Logitech G29 Kaça Satılır?

Olga666

Kilopat
Şu an arada kaldım, satma ihtimalim var. Sizce kaça satılır? Vitesini satmayacağım, çünkü ileride daha iyi versiyonunu almayı düşünüyorum. Gayet temiz, 20 kere oynanmıştır maksimum.

Vitessiz ise ortalama 5500-5800 civarı satılır hocam.

Şu an arada kaldım, satma ihtimalim var. Sizce kaça satılır? Vitesini satmayacağım, çünkü ileride daha iyi versiyonunu almayı düşünüyorum. Gayet temiz, 20 kere oynanmıştır maksimum.

Sanırsam 6K eder diye düşünüyorum ölücü gelirse 6'ya da bırakabilirsiniz. 2. el sitelerde 8-9'a satanı bile gördüm ama siz 6.000 TL'den ilan koyabilirsiniz.

Not: 6K ediyor galiba biri fahiş fiyata koymuş yanlış yazmışım.

Sorunsuz ve kozmetiği iyiyse 5500 ila 6000 arası satılır. 6000 TL üzerine satılığa çıkartmanı tavsiye etmem alan olmaz.

Sanırsam 7K eder diye düşünüyorum ölücü gelirse 6ya da bırakabilirsiniz. 2. el sitelerde 8-9a satanı bile gördüm ama siz 7.000 TL'den ilan koyabilirsiniz.

5-6 aylık cihazlar shifter ile 7K fiyata satılıyor.

sanırsam 7k eder diye düşünüyorum ölücü gelirse 6ya da bırakabilirsiniz. 2. el sitelerde 8-9a satanı bile gördüm ama siz 7.000 tl'den ilan koyabilirsiniz.

O kadar eder mi hocam? Sarı sitede bazı arkadaşlar 5800'e falan koymuş, bazıları da dediğiniz gibi. O yüzden konu açtım doğrusu.

Geri
Yukarı