Logitech G29 mu, Thrustmaster T150 mi?

OkitoHq2

Hectopat
Daha fazla  
Selam, bende eski direksiyon seti var ve yeni sete gecmek istiyorum. Ama logtech G29 ile Thrustmaster T150 arasında kaldım. F1 espor icin alacağım. Sizce hangisini secmeliyim? T150 de daha iyi Force feedback varmis ama pedallari berbat diyorlar. (T150 Pro degil, normal T150) ulkemde T150 Pro yok. O yuzden karar veremedim. Genelde F1 espora katılacağım. Cevaplarsaniz sevinirim.

Diğerini bilmem ama Logitech G29 bir süre sonra çevirirken ses çıkartıyor feed backten dolayı.

Biri direkt çark, diğerinde kayış sistemiyle entegre çark olayı var. Aradaki fark net hissedilir. g29da ortada bir tık ölü bölge de oluyor f1 oynarsan net hissedersin, t150'deki kayış sistmeinden dolayı bu yok. Net t150.

t150 kullanmadım ama 5 yıldır g29 kullanıyorum, g29 10k civarı diye biliyorum o yüzden vatandan 13k ya t300rs gt alman daha mantıklı, g29 oyuncak gibi kalıyor yanında

Selam, bende eski direksiyon seti var ve yeni sete gecmek istiyorum. Ama logtech G29 ile Thrustmaster T150 arasında kaldım. F1 espor icin alacağım. Sizce hangisini secmeliyim? T150 de daha iyi Force feedback varmis ama pedallari berbat diyorlar. (T150 Pro degil, normal T150) ulkemde T150 Pro yok. O yuzden karar veremedim. Genelde F1 espora katılacağım. Cevaplarsaniz sevinirim.
Trustmaster T150'de dişli ve kayış sistemi birlikte vardır. G29 ise direkt dişli sistemle çalışır. T300'de ise direkt kayış sistemi vardır. T150 başlangıç olarak iyi settir lakin ben T300'ü öneririm Thrustmaster'ın ürünlerine bakarsak. 2. el olarak satarsan kolay satarsın T300'ü. Logitech G29 set oyuncak kategorisindedir, Thrustmaster, Fanatec gibi markaların ürünleri ise simulasyon kategorisinde. G29 mu T150'mi dersen bana sana T150'yi öneririm.
T150 Pro olması şart değil sonradan pedallarını değiştirebiliyorsun dilersen. T150'de direksiyon simidi değişmiyor bir tek. T300'de direksiyon simidi de değişiyor.

Hocam ben Thrustmaster T248 kullanıyorum genellikle F1 için aldım ve beni üzmedi fiyat olarak da 8K civarına almıştım. Tavsiye ederim.

T150 tavsiye ederim kullananların hepsi daha memnun ve G29'dan T150'ye geçenlerin tepkileri genelde biz oyuncak gibi şeyle kaç yıldır oynuyormuşuz oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı