Logitech G29 notebooklarda çalışır mı?

niceolanbne

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
2017 MacBook Pro macOS/Windows 10
Monster Abra A5 V15.10 16 GB RAM GTX 1650 I5 10500K macOS (Hackintosh)
Meslek
Öğrenci
Hocam şimdi ben 2. el Logitech G29 alacağım hatta bu yüzden tabletimi satacağım ve sorum şu: Logitech G29 notebook ta çalışır mı? Teknik özellikler: Model Monster Abra A5 v15.10, RAM 16 GB hatta ilerlerse bu konu alacağım şeyin linkini atacağım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şimdi ben 2. el Logitech G29 alacağım hatta bu yüzden tabletimi satacağım ve sorum şu: Logitech G29 notebook ta çalışır mı? Teknik özellikler: Model Monster Abra A5 v15.10, RAM 16 GB hatta ilerlerse bu konu alacağım şeyin linkini atacağım :)
Tabii ki çalışır. Yeterki Logitech programını ve sürücüleri kurmayı ihmal etmeyin. Ayrıca alacağınız ürünü atın, belki bir kusuru vardır tavsiye ederiz etmeyiz...

Bağlanır.

Ben önceki laptopumda çalıştırmıştım ancak monitörünüz yoksa pek tavsiye etmem bana küçük geldi laptop ekranı. Ekranımın boyutu 16".

Çok teşekkürler artık gönül rahatlığı ile satıp alabilirim çok teşekkürler :)
Linkide ben atayım: ACİLLL TEMİZ G29 + SHİFTER - Bilgisayar oyun donanımları sahibinden.com'da - 919138620
Hocam kutu ve fatura olmaması biraz kötü olmuş, imkanınız varsa faturalı başka ürünler bulmaya çalışın. Çünkü bir gün satmanız gerekirse zorlanırsınız. Ek olarak illaki bunu almak istiyorsanız Logitech programından mutlaka tüm tuşların ve eksenlerin çalıştığını test edin. Kablolarda kesik veya çizik gibi şeyler olmamalıdır.

Tamamdır g

Hocam kutu ve fatura olmaması biraz kötü olmuş, imkanınız varsa faturalı başka ürünler bulmaya çalışın. Çünkü bir gün satmanız gerekirse zorlanırsınız. Ek olarak illaki bunu almak istiyorsanız Logitech programından mutlaka tüm tuşların ve eksenlerin çalıştığını test edin. Kablolarda kesik veya çizik gibi şeyler olmamalıdır. Hocam çok teşekkürler kolay gelsin :)

Geri
Yukarı