Satılık Logitech G29 + shifter + button box + el freni + pedal için sigma profil

Oriente

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Merhaba Technopat ailesi,

Logitech G29 + shifter + USB button box + USB el freni + pedal takımı için sigma profil şase 12.000TL

Yoğun çalışıyorum ve çoğunlukla araç kullanıyorum. Bu yüzden mesaj yoluyla iletişimi tercih ediyorum. Fiyat, ürünleri ve kondisyonlarını düşününce fazla değil. fotoğraflarda ve videoda her şey gayet açık. sadece nakit karşılığında İzmir içi elden teslim olarak satmayı düşünüyorum. iki taraf içinde en güvenli yöntem bu olacaktır.

Ürünün sıkıntısız çalıştığını göstermek için hazırladığım videoya ulaşmak için tıklayınız.

Fotoğraflarda da gözüktüğü üzere ürünlerin kondisyonu çok iyi durumda. Sadece kendim kullandım ve fazla kullanma fırsatım olmadığı için herhangi bir deformasyon vs. oluşturmadan düzgün şekilde kullandım. Artık işlerimin yoğunluğundan dolayı hiç kullanma fırsatı bulamıyorum. Bu yüzden satmaya karar verdim. Hepsini tek seferde satmak istiyorum. Ayrı ayrı satmakla uğraşamayacağımdan dolayı teklif etmeyiniz.

Videoyu ürünleri tek tek kutularına yerleştirmeden önce hazırladım ki kafanızda herhangi bir soru işareti kalmasın. Ürünlerin hiçbirinde çalışmayan fonksiyon vs. bulunmamaktadır. Sadece shifterda kronik olan bir senkron problemi var. Şahsen benim önemsediğim bir şey değildi fakat yine de söylemem gerekiyor. Çok nadirde olsa bazen geri vites yerine altıncı vitese geçiyor. Bu da simupadin hazırlamış olduğu ufak bir cihazla düzeltilebiliyor. "simupad vites adaptörü" diye YouTube'da aratırsanız videosu mevcut.

Button box yine simupad üretimi. Simülasyonla ilgilenenler zaten illaki ismini duymuştur. Simupad bu ürünleri kendisi üretiyor ve kendisi kodluyor. Türkiye'de eşine az rastlayacağınız kalitede bir ürün.

El frenini yurt dışından getirtmiştim. Yanında gönderdikleri yedek yayı, vidaları vs. duruyor. Zaten en az kullandığım parça el freniydi.

Evimde sigma profilden kokpit kuracak kadar alan olmadığı için kendim ölçüler verip sigma profil sipariş ederek pedal takımı için bir şase oluşturdum. Pedalları belirli yükseklikte ve eğiklikte isteğinize göre ayarlama imkanı veriyor. Ben bu şaseyi duvara yaslayarak kullanıyordum. Bu sayede sanki bir kokpit içerisindeymiş gibi sağlam ve stabil durabiliyor pedallar. Tabii ki bunları da tüm civatalarına kadar vereceğim.

Direksiyon, pedallar ve shifterı kendi orijinal kutularının içerisinde saklıyorum. Button box, el freni ve sigma profillerin ise kutusu yok. Onları da tozlanmasınlar diye bir örtünün altında muhafaza ediyorum.

20230701_162707.jpg

20230701_160650.jpg

20230701_160714.jpg

20230701_161158.jpg

20230701_161241.jpg

20230701_160342.jpg

20230701_155709.jpg

20230701_160018.jpg

20230701_161925.jpg

20230701_163214.jpg

Son düzenleme:
Satma nedeniniz nedir, hepsini toplu şekilde almak zorunda mıyız?

Satma nedeniniz nedir, hepsini toplu şekilde almak zorunda mıyız?
Artık kullanacak vakit bulamadığım için satıyorum. Zaten işim gereği tüm gün araç kullanıyorum. Akşam eve geldiğimde bilgisayar başına geçip oyun oynayacak halim bile olmuyor. Hepsini tek seferde satmak istiyorum.

Merhaba, en azından el frenini ayrı satmayı düşünürseniz almak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı