LOGITECH G300 Oyuncu Mause nasıldır ?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 yıl bile dolmadan mouse değiştirmek istemiyorsanız g300 almayınız. Bütçeniz varken daha iyi bir gaming mouse almanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Bloody Official Website

CD' deki yazılımı kullanıyorsan güncelini buradan indir daha iyi bir hale gelmiş yazılımı yani oldukça iyi.

Gerçi zaten güncelini kullanıyorsun heralde?

Evet, güncelini kullanıyorum. İnceleme yaptıktan sonra yeni bir sürüm çıktı ama önemli farklılıklar göremedim. Logo değişmişti ama

Bütçeniz yeterince yüksek. G500s önermeden geçemicem Kullanmadım ama ciddi anlamda ilgimi çekiyor kendileri.

Değerli önerileriniz için teşekkür ediyorum arkadaşlar.

Yeterli bir fare ama paranız var ise Razer Taipan iyi bir fare veya Logitech G602. Tabi ki bu fare sizi kesin tatmin eder.

Bende G300 aldım ve çok memnunum. Kısayol tuşları makro atanabildiği için oyunlarda inanılmaz kolaylık sağlıyor. Rahat ele oturuyor. Kablolu olması avantaj, zira oyuncu mouseları genelde kablolu tercih ediliyor.

@Seyit Öktem

Sanırım yeni aldınız ürünleri hayırlı olsun. Hele bir g300 8-10 ayını doldursun sorunlar kendini göstericek -umarım sizde göstermez lakin durum bu-

Evet teşekkür ederim. Şimdiye kadar hangi Logitech ürününü aldıysam beni en az 1-2 sene çok rahat götürdü ve hiç arıza çıkaran olmadı. Tabi elektronik seri üretim olarak üretildiğinden dolayı bir serinin içerisinde mutlaka 1 veya 2 adet sorunlu çıkabiliyor. O seri de 1-2 sorunlu çıktı diye tüm seriyi kötülememek lazım. Tabi bu da şansa kalmış bir durum Sakın yanlış anlamayın sizin söylediklerinize veryansın eden bir açıklama değildi bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…