LOGITECH G300 Oyuncu Mause nasıldır ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bloody Official Website

CD' deki yazılımı kullanıyorsan güncelini buradan indir daha iyi bir hale gelmiş yazılımı yani oldukça iyi.

Gerçi zaten güncelini kullanıyorsun heralde?

Evet, güncelini kullanıyorum. İnceleme yaptıktan sonra yeni bir sürüm çıktı ama önemli farklılıklar göremedim. Logo değişmişti ama :D

Bende G300 aldım ve çok memnunum. Kısayol tuşları makro atanabildiği için oyunlarda inanılmaz kolaylık sağlıyor. Rahat ele oturuyor. Kablolu olması avantaj, zira oyuncu mouseları genelde kablolu tercih ediliyor.

Evet teşekkür ederim. Şimdiye kadar hangi Logitech ürününü aldıysam beni en az 1-2 sene çok rahat götürdü ve hiç arıza çıkaran olmadı. Tabi elektronik seri üretim olarak üretildiğinden dolayı bir serinin içerisinde mutlaka 1 veya 2 adet sorunlu çıkabiliyor. O seri de 1-2 sorunlu çıktı diye tüm seriyi kötülememek lazım. Tabi bu da şansa kalmış bir durum :) Sakın yanlış anlamayın sizin söylediklerinize veryansın eden bir açıklama değildi bu :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı