Logitech G300s alınır mı?

@Ronnie1035 Ben 4.5 sene kullandım. Hiçbir sıkıntısı yoktu ama benim kedi oynarken masadan düşürmüş ve kırılmıştı. Güzel fare ama çok fazla tuşları var ve elin kalın veya büyükse kullanımda zorluk yaşaman muhtemel.

Logitech G203 modeline bakabilirsin.

@Ronnie1035 Ben 4.5 sene kullandım. Hiçbir sıkıntısı yoktu ama benim kedi oynarken masadan düşürmüş ve kırılmıştı. Güzel fare ama çok fazla tuşları var ve elin kalın veya büyükse kullanımda zorluk yaşaman muhtemel.

Logitech G203 modeline bakabilirsin.

G203 kötü bir model. Aorus M.2 veya Katar Pro o bütçede daha iyi.

Ben iki yıldır kullanıyorum. Parasını fazlasıyla hak ediyor. Bütçen daha fazlasına yetmiyorsa zorlamana gerek yok. Kronik arızalı falan da değil gayet dayanıklı. Standart kullanıcı için yeter de artar bile.

@Liberte Sergen Neye dayanarak kötü dediniz? Merak ettim. Yaklaşık 3 yıldır G102 kullanan biri olarak çevremdeki 3 arkadaşa da G203 aldırdım, üçü de şu an oldukça memnun.

Dayanıklılık sorunu olmayan makrosu stabil çalışan fakat makro tuş konumlarını beğenmedim bir fare 5 yıl olacak saatlerimi onunla geçiriyorum. Tek istedigim keşke Makro tuşlar baş parmak hizasında olsa ki bu da G502 Hero'da var kafamda o var fakat çok pahalı. Yinede belki çabuk sıkılan birisi iseniz 2 sende bozulacak Gamepower A4Tech gibi markalarada bakarsiniz. Bu fare benimle büyüdü.

@Liberte Sergen Neye dayanarak kötü dediniz? Merak ettim. Yaklaşık 3 yıldır G102 kullanan biri olarak çevremdeki 3 arkadaşa da G203 aldırdım, üçü de şu an oldukça memnun.
Eski G102/G203'lerde (Prodigy) Logitech'in kendi üretimi olan Mercury sensör kullanılıyordu. Bu sensör yumuşatma, ivmelendirme gibi maus hareketlerini yapaylaştıran bir şey yapmadığı için kusursuz sensör sınıfına giriyordu. Ancak yeni çıkan Lightsync modellerde Mercury'ye kıyasla oldukça eski olan ne idüğü belirsiz bir sensör var ve bu sensör açı keskinleştirme yapıyor. Ayrıca flick atmak gibi ani maus hareketlerinde sensör takip edemiyor. Mercury'de öyle bir sıkıntı yoktu. Sizin kullandığınız 3 sene önceki model Prodigy'dir. Attığım linkte hızlı çevirince sensörün takip edemediğini grafiklere bakıp anlayabilirsiniz. Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Viper Mini genellikle haftasonu indirimleriyle itopya'da 180₺ oluyor. Onu almanızı öneririm. Optik switchleri olduğu için çift tıklama sorununuz da olmaz. Ayrıca sensörü PMW3359 gayet başarılı ve kusursuzdur.

Beklemek istemezseniz Katar Pro da alabilirsiniz. PMW3327 var ve bu da kusursuz sensörlerdendir.

Kusursuz sensör listesine bu linkten ulaşabilirsiniz: Sensors

Yeni konular

Geri
Yukarı