Logitech G300s alınır mı?

Arda Soysal

Centipat
Daha fazla  
Şu an İtopya'da 190 TL, diğer sitelerde 250-270 TL. Sizce alınır mı? Bütçe 230 TL civarı. Bundan daha iyisi var mıdır? Bu arada G102 nasıldır? O da 180 TL.

2 sene önce A101'den satın almıştım 1 yıl kullandım hiçbir sorun ve sıkıntı yaşamadım. Sonra kablosuz bir mouse alınca rafa kaldırdım. Ama her ne kadar memnun kalsam da almanı tavsiye etmem o fiyata daha iyilerini bulacağından eminim.

Şu an İtopya'da 190 TL, diğer sitelerde 250-270 TL. Sizce alınır mı? Bütçe 230 TL civarı. Bundan daha iyisi var mıdır? Bu arada G102 nasıldır? O da 180 TL.
190 liraya alınabilecek en kaliteli mouse olabilir. Elinize oturuyorsa alın derim.
G300s, çift tıklama sorunuyla meşhur. Logitech garantisi her ne kadar iyi olsa da ikide birde yeni fare istemekle uğraşılmaz.
Ben senelerce kullandım, öyle bir sorun yaşamadım. Yaşasa bile garantisi var. Sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

G300s, çift tıklama sorunuyla meşhur. Logitech garantisi her ne kadar iyi olsa da ikide birde yeni fare istemekle uğraşılmaz.
Sert kullanırsanız tekerlek tuşu da sıkıntı çıkarıyor. 3 tane kullandım birinde sorun yaşamıştım ben. Çift tıklama sorunundan şikayetçi olanlar var ayrıca şans biraz da.

Yaklaşık 5-6 aydır G102 kullanıyorum. Çok fazla araştırıp tercih etmiştim bu ürünü. RGB'si bence yeterli ve modlarla istediğin gibi ayarlarlayabiliyorsun, makrosu çok kullanışlı, dokusu güzel, Click sesi doyurucu. Tek dezavantajı eliniz çok fazla büyükse uygun olmayabilir çünkü fare biraz küçük

Ben senelerce kullandım, öyle bir sorun yaşamadım.
Kesinlikle sorun yaşanacak diye bir durum yok. Sadece çok sık oluyor. Sosyal'de ve diğer sitelerde bunun hakkında oldukça konu var. Ben kullandığımda yaklaşık 1,5 sene sonra sağ tarafı çift tıklamaya başlamıştı ve sonra da G502 aldım.

Çift tıklama sorunu var kronik olarak. Çözmesi zor değil gerçi ama garanti varken bunu yapamazsın ve garantiden mouse beklemek zorunda kalırsın. Zamanında G300'de garanti bittikten sonra başıma gelmişti. Fareyi açınca ne marka/model Switch kullandığını görüyorsun. Omron marka idi o zamanlar. Switch'i internetten alıp elektrikçide yeni Switch'i lehimletiyorsun. Sonra eskisi gibi oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı