Logitech G300S Alınır mı ?

Eskiden G300S kullanıyordum biraz küçüktü ancak işimi görüyordu fakat birkaç ay sonra tuşları bozuldu ( tabii her ürün için geçerli değil bu durum ). Ben de daha sonra Rival 100 aldım. 2 sene oldu gayet memnunum, hiçbir sıkıntı olmadan kullanıyorum. G300S'e oranla da daha rahat.

İyi günler ben Salı günü g300s+mousepad siparişi vermiştim dün elime ulaştı elime küçük gelir diye korkuyordum fakat tam oturdu resimlerde göründüğü gibi değil sensörünü test ettim CSGO da 400 dpi 1.5 sens oynadım sensöründe en ufak bir eksi bile görmedim..

İyi günler ben Salı günü g300s+mousepad siparişi vermiştim dün elime ulaştı elime küçük gelir diye korkuyordum fakat tam oturdu resimlerde göründüğü gibi değil sensörünü test ettim CSGO da 400 dpi 1.5 sens oynadım sensöründe en ufak bir eksi bile görmedim..
Küçük eller için yani bu mouse

Küçük eller için yani bu mouse
Benim elim küçük değil orta bir el yapısına sahibim alırken çok tereddüt ettim elime oturmaz diye fakat tam oturdu mousepad ile beraber alırsanız inanılmaz uyum sağlıyor sensörünü çok beğendim 400 dpi 1.5 sens oynadım hızlıca çevirdiğim zaman hiç bir sıkıntı çıkmadı sensörü 150 ips rival 110 'ün 240 bu arada ips ne kadar yüksekse mouse hareketleri o kadar iyi algılıyor fakat g300s hiçbir sıkıntı çıkarmadı 1000hz zaten gözle görülür bir fark olacağını sanmıyorum fakat biraz daha ekleyip rival 110 alabilirsiniz....

G300s iyi bir fare benim için en kötü yanı yan tuşlara sahip değil. Zamanında 70tl lik bir farenin şimdi 120 tl olması da bizim açımızdan çok acınası. Donanımların fiyatları inanılmaz arttı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı