Logitech G300S CS:GO için uygun mu?

karamazow

Hectopat
Daha fazla  
Farenin tasarımı ve yanlarında çok fazla tuş bulundurması CS:GO oynarken rahatsız etmez mi? Daha çok LoL ve Dota oyuncuları için tasarlanmış sanki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet iyi bir ürün. Bende CS:GO oynuyorum aynı ürünle hiçbir rahatsızlık vermiyor. Ne küçük ne büyük bir fare. Tasarımı ve ele oturuşu mükemmel bence. Tavsiye ederim. Tek eksik yanı yanında hediye olarak verilen mousepad ile tam uyum sağlamıyor. Hareketlerden istediğin verimi alamıyorsun. Gereksiz yere bırakmışlar. Alacaksan bunu göz önünde bulundurursun.

G302 daedalus prime kullanıyorum 1 buçuk yıldır çok memnunum. FPS oyunlarında fazla tuş benim görüşüm oyuncu açısından tam verimli değil. Mouse tutuş şeklinize göre bu değişkenlik gösterebilir.

G300s yerine Steelseries Rival 100'ü tercih edebilirsin. FPS için gayet uygun yakın bir zamanda bende Rival 100 alacağım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı