Logitech G300s için mouse pad önerisi

Bütçe
~20

TRarthur

Hectopat
Merhaba, iyi forumlar. Uzunluğu ~47cm yüksekliği ~30 cm olan bir alanım var. Yaklaşık işareti var çünkü o alan sürekli alanı kıpırdattığımdan hafiften değişiyor. Nasıl bir mouse pad önerirsiniz 20 TL civarı olsun. https://www.hepsiburada.com/cyber-oyuncu-mouse-pad-pad-70-x-30-cm-p-HBV00000BOUKV bunu beğendim gibi önerir misiniz? Mousepadlar hakkında hiçbir fikrim yok çok acemiyim ve oyun içindeki performansı arttırdığı söyleniyor.

G300S'in yanında verilen modele bakabilirsin. Bunun orjinal olup olmadığı hakkında fikrim yok.

G300S'in yanında verilen modele bakabilirsin. Bunun orjinal olup olmadığı hakkında fikrim yok.
Bir şey soracağım. Mousepad almasam ne gibi farklar olur? Yani masamın yüzeyi zaten mousepad'e benziyor. Gayet kaygan ve aim alması kolay.

Bir şey soracağım. Mousepad almasam ne gibi farklar olur? Yani masamın yüzeyi zaten mousepad'e benziyor. Gayet kaygan ve aim alması kolay.
Kullandığınız farenin altında bulunan plastikler aşınıp kopabilir. Onun dışında çok daha iyi bir performans ve sürükleme hissiyatı alırsınız ilk zamanlar. Daha sonrasında hiç temizlemezseniz ve o şekilde kullanırsanız performans kaybı yaşarsınız. Ek olarak bildiğim üzere mouse padler farenin altında bulunan plastikleri aşındırarak kendine uygun hale getiriyor ve daha iyi performans yaratıyor.

Kullandığınız farenin altında bulunan plastikler aşınıp kopabilir. Onun dışında çok daha iyi bir performans ve sürükleme hissiyatı alırsınız ilk zamanlar. Daha sonrasında hiç temizlemezseniz ve o şekilde kullanırsanız performans kaybı yaşarsınız. Ek olarak bildiğim üzere mouse padler farenin altında bulunan plastikleri aşındırarak kendine uygun hale getiriyor ve daha iyi performans yaratıyor.
Yok ya. 2-3 tane mouse kullandım mousepad olmadan. Hiç birinde öyle bir sorun yaşamadım. Tıklama ömürleri geçtiği için g300s alacağım. Aklıma takıldığı için bu konuyu açtım. Eğer öyle bir şey olursa yazarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı