Logitech G300s makro hatası

mrtsiradisi

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, Logitech G300s mouse kullanıyorum. Basılı iken olarak makro ayarlıyorum. Sadece basılı tuttuğumda çalışmasını istiyorum ama ben elimi tuştan çektiğimde makro kendi döngüsünü tamamlıyor. Örneğin: 3W4W makrosu yaptım. Bas çek yaptığımda 3W4W olarak yapıyor ama ben elimi çektiğimde bitsin bastığımda tekrar baştan başlasın istiyorum. Kısacası ben elimi makro tuşundan çektiğim anda makronun durması bastığım anda tekrar baştan başlamasını sağlama şansın var mı? Bununla ilgili bir yol biliyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Logitech G300s mouse kullanıyorum. Basılı iken olarak makro ayarlıyorum. Sadece basılı tuttuğumda çalışmasını istiyorum ama ben elimi tuştan çektiğimde makro kendi döngüsünü tamamlıyor. Örneğin: 3W4W makrosu yaptım. Bas çek yaptığımda 3W4W olarak yapıyor ama ben elimi çektiğimde bitsin bastığımda tekrar baştan başlasın istiyorum. Kısacası ben elimi makro tuşundan çektiğim anda makronun durması bastığım anda tekrar baştan başlamasını sağlama şansın var mı? Bununla ilgili bir yol biliyor musunuz?

Minecraft 1.8.9 PvP'si için mi istiyorsunuz hocam?

Sen bastığında son çalışan makro bitmeden durmuyor diye biliyorum.

Yani sen 12345 yaptırıyorsun. 3 de elini çeksen bile 4 5 yapıp öyle duruyor.

@FlosyTR hayır knight online için kullanıyorum. @spriggan Evet dediğin gibi elimi çektiğinde makro döngüyü tamamlıyor. Basılı iken ayarlıyorum aslında mantıken elimi makro tuşundan çektiğimde bıraktığım yerde durması gerekiyor. Bunun bir ayarı var mı onu merak ettim.

@FlosyTR hayır Knight Online için kullanıyorum. @spriggan Evet dediğin gibi elimi çektiğinde makro döngüyü tamamlıyor. Basılı iken ayarlıyorum aslında mantıken elimi makro tuşundan çektiğimde bıraktığım yerde durması gerekiyor. Bunun bir ayarı var mı onu merak ettim.

Aslında mantıken mouse doğru yapıyor. Öbür türlüde makro döngüsü tamamlanmamış olurdu. Ben çok eskiden G300s kullanıyordum. Bildiğim kadarıyla çözümü yok.

@spriggan Pedal var aslında ama ayaktan kontrol etmekte zorlanıyorum. g300s deki makro tuşları çok kolay erişimi. Ayaktan pedala bas çek çok zorluyor. Okçuda sadece3lü 5li için kullanıyorum.Onun için sürekli ayağını kaldır bırak yoruyor. Mouse istediğim şekilde çalışsaydı çok rahat edecektim.

Geri
Yukarı