Logitech G300S + Mouse Pad 220 TL!

Bunun üstüne Logitech G203 ve Razer Deathadder v2 mini denedim hiçbiri bunun tutuş hissiyatını veremiyor bence. İkisini de sattım ve yine döndük yaşlı kurta, ne kadar eski olsa da seven seviyor.

Bunun üstüne Logitech G203 ve Razer DeathAdder V2 Mini denedim hiçbiri bunun tutuş hissiyatını veremiyor bence. İkisini de sattım ve yine döndük yaşlı kurta, ne kadar eski olsa da seven seviyor.

Aynen öyle, yeni üretim G300S'lerde kronik sorun olduğunu bilmesem tekrar alacağım. G203 kullanıyorum ama G300S'teki o keyifli kullanımı sunmuyor. Benim eski G300S'in alt skatezleri eskidi ve yan kauçukları eridiği için kullanamıyorum, yoksa mükemmel bir mouse idi benim için.

Aynen öyle, yeni üretim G300S'lerde kronik sorun olduğunu bilmesem tekrar alacağım. G203 kullanıyorum ama G300S'teki o keyifli kullanımı sunmuyor. Benim eski G300S'in alt skatezleri eskidi ve yan kauçukları eridiği için kullanamıyorum, yoksa mükemmel bir mouse idi benim için.
Benim de yan kauçuklar erimiş halde o şekilde kullanıyorum valla. Benimkinde hiçbir sorun yok, yenisini alırım belki sorunlu çıkar diye korkuyorum o yüzden ben de yenisini almıyorum. Sonuçta kronik sorunlu model.

Makro gerektiren oyunlarda düşük bütçe yüksek performans verir. Oynayacağınız oyuna ve bütçeye göre ideal bir mouse oluyor.

Geri
Yukarı