Logitech G300s sağ Click çift tıklamak mümkün mü?

Mcanmeco

Femtopat
Daha fazla  
Ustalar G300s sağ Click çift tıklamak istiyorum. 1 kez basınca 2 kez tıklarsın, bunu ayarlamak mümkün mü? Çok araştırdım fakat bununla ilgili bir şey bulamadım, bilen varsa yardımcı olsun lütfen.

Maalesef mümkün değil ama ben sağ tıkın yanındaki tuşa da sağ tık atayıp öyle 2sine birden basıyorum.
Ustalar G300s sağ Click çift tıklamak istiyorum. 1 kez basınca 2 kez tıklarsın, bunu ayarlamak mümkün mü? Çok araştırdım fakat bununla ilgili bir şey bulamadım, bilen varsa yardımcı olsun lütfen.

Bu fareyi çok uzun zaman önce kullandım. Eskiden oyunlarda MS 0,5 gibi değer girerek makro kullanırdık. Sağ klik için geçerli olmuyor mu bu? Ya da diğer makro tuşlarına yapmayı denediniz mi?

Bu fareyi çok uzun zaman önce kullandım. Eskiden oyunlarda MS 0,5 gibi değer girerek makro kullanırdık. Sağ klik için geçerli olmuyor mu bu? Ya da diğer makro tuşlarına yapmayı denediniz mi?
Diğer tuşlara makro yazarak oluyor ama oynadığım oyunda pek kullanışlı değil,, yıllardır tek tık sağ click kullanıyorum makro maus yeni aldım ve çift tıklatırsam süper olucak,, makro olarak çift tıklama atanamıyor
Logitech Gaming Software aracılığıyla tanımladığınız bir işlevi (çift tıklamak dahil) istediğiniz fare tuşuna atayabilirsiniz. Yani gayet mümkün.
Hocam denedim yanlardaki minik tuşlara çift tık atanıyor,, standart sağ click e atayamadım

Görsel boyutlandırmaya uğraşamayacağım acelem var.
Bak bu şu anki hali.
1651082905602.png

Bak böyle komut ekliyorum.
1651082936016.png

Bak atanmış hali. Sağ tık işlevi en az bir tuşta olmalı dedi bana.
1651082987106.png

Yeni konular

Geri
Yukarı