Logitech G300S Sağ Tık Çift Tıklama Problemi

kaboom295

Hectopat
Daha fazla  
Logitech G300S fareyi yaklaşık 1 sene kullandıktan sonra sağ tıkı sertleşti ve tuşta basılı tutarken sanki bırakıp tekrar basmışsın gibi, 1 kere bastığında 2-3 kere algılıyor ya da hiç algılamıyor gibi sorunlar oluştu. Garantiye gönderdim ve bana sıfırın geri yollamışlardı. Gönderdikleri fareyi birkaç ay kullandıktan sonra sağ tıkın sertleşmesi dışında diğer problemler yeniden oldu. Bunun bir çözümü yok mu? Sadece ben de mi oluyor? Yoksa mouse gerçekten kalitesiz mi?

Logitech G300S fareyi yaklaşık 1 sene kullandıktan sonra sağ tıkı sertleşti ve tuşta basılı tutarken sanki bırakıp tekrar basmışsın gibi, 1 kere bastığında 2-3 kere algılıyor ya da hiç algılamıyor gibi sorunlar oluştu. Garantiye gönderdim ve bana sıfırın geri yollamışlardı. Gönderdikleri fareyi birkaç ay kullandıktan sonra sağ tıkın sertleşmesi dışında diğer problemler yeniden oldu. Bunun bir çözümü yok mu? Sadece ben de mi oluyor? Yoksa mouse gerçekten kalitesiz mi?
Merhaba hortlatıyorum ama garantiye gönderirken Logitech'in kendi sitesinden mi irtibata geçtiniz yoksa aldığınız yere mi gönderdiniz?

G300S'in kronik sorunu, zamanında 2-3 yıl önce bende de vardı. Tek fark ise bende sağ tık değil, sol tık sertleşmişti. Basmak zordu ve hissiyatı yok olmuştu.

Logitech'in kendi garantisine başvurun, yeni mouse verme ihtimalleri yüksek.

Benzer bir sorunu G403 Wireless ile yaşadım. Tuş son zamanlar fazla yumuşamıştı ve üstüne tüy koysan basacak haldeydi hatta bazen hiç algılamıyor ve düz bir cisme bastırıyormuş hissi yaşatıyordu.

Garantisi olmadığı için ben de içini açıp tozunu temizledim ve elektronik temizleyici sıktım sonuç olarak artık hiç çalışmıyor. Beni aniden terk ettiği için ASUS TUF Gaming M5 Mouse aldım ve memnunum.

Logitech ürünlerini yıllarca kullanıp memnun kalan birisi olarak, G300 ve G403 tecrübelerimden sonra mouse konusunda Logitech'e bir daha yanaşmayacağımı garanti edebilirim.

Aynı zamanda alacağım klavye konusunda da bana güzel bir fikir sağlamıştı bu olaylar. Markaya olan algımı tamamen değiştirdi diyebilirim.

G300S'in kronik sorunu, zamanında 2-3 yıl önce bende de vardı. Tek fark ise bende sağ tık değil, sol tık sertleşmişti. Basmak zordu ve hissiyatı yok olmuştu.

Logitech'in kendi garantisine başvurun, yeni mouse verme ihtimalleri yüksek.
Ortadaki G9 ve G8 tuşları içine gömülmüş gibi, basınca işliyor ama o tıklama sesi yok yapışmış gibi sanki. Garantiye girer mi sence?

Merhaba hortlatıyorum ama garantiye gönderirken Logitech'in kendi sitesinden mi irtibata geçtiniz yoksa aldığınız yere mi gönderdiniz?
Garantisini Penta sağlıyor o yüzden Pentaya mail atmıştım. Oradan adres, hangi kargodan kargolayacağımı vs. söylediler. O adrese kargoladım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı