Logitech G300s Sanki Sağ Tıkı Bozuk

Daha fazla  
Merhabalar yeni mouse g300s aldım. Hiç dokunulmamış fabrikadan bimekse gelmiş. Hiç açılmamış sıfır bir mouse. Fakat şöyle bir şey oldu. Mousenin sanki sağ tıkı gevşemiş. Sol tık daha kuvvetli çok yumuşak dokunsan bile içe girmiyor. Ama sağ tıka yumuşuk bile dokunsan hafif aşağı giriyor. Ve oyunda dezavantaj sağlıyor. Kaç kere gittim mouse değiştirdim babamda kızıyor artık rezil olduk resmen. Yine mi değiştirmem gerek bozuk mu anlamadım gitti beni çok rahatsız ediyor. Arkadaşım bu teknoloji marketi 2.el ürünler satıyor. Dedem tv aldı 2. El çıktı demişti. Aynı yerden bi mouse almıştım oda taktım çalışmadı şimdide bunun sağ tıkı sol tıka göre gevşek tek bu mousede karşılaştım sorunla büyük bir ihyimal gidip iade edeceğim daha farklı bir mouse alabilir veya aynı mouseyi başka bir marketten alırım. Lütfen yardımcı olun mousem bozuk mu çok büyük bir istekle almıştım babam zar zor almıştı. Lütfen yardım edin!

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı