Logitech G300S uzun kullanım deneyimi

Selamlar, 2.5 senedir kullandığım G300S hakkında tecrübelerimi paylaşmak istedim.

Fareyi çok seviyorum gerek macrosu olsun gerek tık hissiyatı olsun benim severek kullandığım bir mouse.

Artı yönleri:
  • Yazılım programı gayet kolay ve oyuna göre modlanabiliyor.
  • Macrosu gayet başarılı.
  • Malzeme kalitesi iyi.

Eksi yönleri.
  • Biraz küçük bir mouse, ben bunu bilerek aldım söylediğim gibi ellerim çok büyük değil.
  • Mouse RGB değil sadece tek renk LED'leri yanıyor.
  • Baş parmağınızı koyduğunuz yer zamanla zedelenebiliyor.

Genel görüşüm kesinlikle fiyatını hak eden bir ürün, olursa ilerde bozulursa yüksek maliyetlere çıkamazsam tekrardan almayı düşünüyorum. Birkaç yerde macrosu ve sol tık bozulduğu hakkında yorumlar okudum, ben 2.5 senedir aktif CS:GO oynuyorum ve hiçbir problem yaşamadım, almayı düşünen arkadaşlar gönül rahatlığıyla alabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, 2.5 senedir kullandığım G300S hakkında tecrübelerimi paylaşmak istedim.

Fareyi çok seviyorum gerek macrosu olsun gerek tık hissiyatı olsun benim severek kullandığım bir mouse.

Artı yönleri:
  • Yazılım programı gayet kolay ve oyuna göre modlanabiliyor.
  • Macrosu gayet başarılı.
  • Malzeme kalitesi iyi.

Eksi yönleri.
  • Biraz küçük bir mouse, ben bunu bilerek aldım söylediğim gibi ellerim çok büyük değil.
  • Mouse RGB değil sadece tek renk LED'leri yanıyor.
  • Baş parmağınızı koyduğunuz yer zamanla zedelenebiliyor.

Genel görüşüm kesinlikle fiyatını hak eden bir ürün, olursa ilerde bozulursa yüksek maliyetlere çıkamazsam tekrardan almayı düşünüyorum. Birkaç yerde macrosu ve sol tık bozulduğu hakkında yorumlar okudum, ben 2.5 senedir aktif CS:GO oynuyorum ve hiçbir problem yaşamadım, almayı düşünen arkadaşlar gönül rahatlığıyla alabilir.
Yaklaşık 2 sene oldu sol tık ve sağ tık bozuk. Bende soldaki makroya sol tıkı sağdaki makroya sağ tıkı atadım. Hala kullanıyorum🙂. Farenin bir sıkıntısı ise dediğiniz gibi baş parmağı koyduğumuz yerin zedelenmesi, ama fiyatını hak eden bir ürün.

5 seneye yakındır kullanıyorum, dediğiniz gibi başparmağımı koyduğum yer biraz aşındı bende de. 🙂 Bunun dışında maşallahı var, halen sağlam. Bir ara sol tık takılıyordu, bir gün iyice üfleyip vurunca düzelmişti. Bayağıdır da hiç yaşamadım, belki 1 yılı geçmiştir.

Bence farenin sol tıkında bir şey yok. Fareyi vidalarından açsam bi üflesem falan düzelir. Bilgisayarcıya götürdüm abi bakabilirmisin diye. Adam fareyi yapamam. Kimseyede verme fareni açarlarsa geri toplayamazlar dedi. Artık idare etcem böyle.

Ben aynı fareyi 1.5 yıl kullandım ve kabloda sıkıntı olduğundan başka bir fare almak zorunda kalmıştım. Birçok kişide de aynı yerde problem olduğunu duymuştum. Düzeltmişler galiba?

Ben bir farenin ışıklı olmasının gereksiz olduğunu düşünüyorum. Estetik sevenleri bilemem ama bence ışığına ihtiyaç duyulan tek ekipman klavyedir, o da karanlık ortamda kullanılamadığından ötürü(eğer bilmiyorsanız).

Ben bir farenin ışıklı olmasının gereksiz olduğunu düşünüyorum. Estetik sevenleri bilemem ama bence ışığına ihtiyaç duyulan tek ekipman klavyedir, o da karanlık ortamda kullanılamadığından ötürü(eğer bilmiyorsanız).

bu mousedeki ışık rahatsızlık vermiyor kesinlikle, iyi yönü ne derseniz modlar arası geçişlerde renkde atayabildiğiniz için hangi modda olduğunu renginden anlayabiliyorsunuz örneğin ben cs:go için dpi ayarlarını falan değiştirdim cs:goya girdiğimde otomatik olarak kendini cs:go moduna alıp rengini kırmızı yapıyor benim hoşuma gidiyor açıkcası

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı