Logitech G304 lightspeed vs Razer Basilisk X HyperSpeed

Bu palm için daha iyi olur. Gerçi Razer HyperSpeed'de bakılabilir bunun yerine. Sonuçta palm'mışsınız. Razer alın derim.
Eğer masanızda başka bir Wireless cihaz yoksa sorun olmaz. Olmazsa içindeki uzatıcı ile fareye yaklaştırırsınız.

Hocam ilk başta neden M800 yerine Razer önermediniz? Sonuçta benim attığım fareyle M800'ün tek farkı palm tutuşuna uygun geri kalan her şey aynı.
M625 Plus daha iyi değil mi Razer'den?

Hocam ilk başta neden M800 yerine Razer önermediniz? Sonuçta benim attığım fareyle M800'ün tek farkı palm tutuşuna uygun geri kalan her şey aynı.
M625 Plus daha iyi değil mi Razer'den?
İlk başta palm olduğunuzu göremedim. Bu yüzden M800 önerdim. Switch olarak Razer daha üstün. Attığınız fare şarjlı (bataryalı) Razer ise pilli. Eğer pille uğraşmak istemiyorsanız Delux'u alın. İnceleme de bırakayım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlk başta palm olduğunuzu göremedim. Bu yüzden M800 önerdim. Switch olarak Razer daha üstün. Attığınız fare şarjlı (bataryalı) Razer ise pilli. Eğer pille uğraşmak istemiyorsanız Delux'u alın. İnceleme de bırakayım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Razer'ın Switch'i Kailh 4.0 red Switch'ten daha mı iyi?

Razer'ın Switch'i Kailh 4.0 red Switch'ten daha mı iyi?
Razer Optik Switch kullanıyor diye biliyorum, oyunlarda bir nebze her ne kadar fark edilmese de hızlı oluyor. Burada şu seçimi yapın derim; eğer pil sorun çıkartmazsa size Razer, eğer ben uğraşamam pille falan diyorsanız M625 alın derim.

Geri
Yukarı