Logitech G304 lightspeed vs Razer Basilisk X HyperSpeed

Ben olsam Delux M800 3335 sensörlü modeli alırdım. Her yönden saydığınız farelerden daha iyi:

Aynı satıcı Trendyol´da da satış yapıyor:

Ürünün 3325 sensörlü modeli de var. Onu almayın 3335 sensörlüsünü alın. 3335 sensörde 400 İPS 40G varken 3325´te 100 İPS 20G var. Aradaki fark çok fazla. Attığım linktekiler 3335 sensörlüdür. Switch ve ağırlık yönünden daha iyi bir fare saydıklarınıza göre.

Ben olsam Delux M800 3335 sensörlü modeli alırdım. Her yönden saydığınız farelerden daha iyi:

Aynı satıcı Trendyol´da da satış yapıyor:

Ürünün 3325 sensörlü modeli de var. Onu almayın 3335 sensörlüsünü alın. 3335 sensörde 400 İPS 40G varken 3325´te 100 İPS 20G var. Aradaki fark çok fazla. Attığım linktekiler 3335 sensörlüdür. Switch ve ağırlık yönünden daha iyi bir fare saydıklarınıza göre.
IPS nedir hocam?
Ve attığınız farede donma-kopma hiç bir türlü olmuyormu?
Ve siz bu fareyi kullanıyormusunuz adını ilk kez sizden duyuyorum.

IPS nedir hocam?
Ve attığınız farede donma-kopma hiç bir türlü olmuyormu?
Ve siz bu fareyi kullanıyormusunuz adını ilk kez sizden duyuyorum.
İPS sizin mouse´u ani ve hızlı hareket ettirdiğinizde onu okuyabilmesidir. Bu değer yüksek olmalıdır. Fare güzel, AliExpress´ten yorumları okuyabilirsiniz. Alırken 3335 sensörlü olanını almaya dikkat edin.

IPS sizin mouse´u ani ve hızlı hareket ettirdiğinizde onu okuyabilmesidir. Bu değer yüksek olmalıdır. Fare güzel, aliexpress´ten yorumları okuyabilirsiniz. Alırken 3335 sensörlü olanını almaya dikkat edin.

Fareyi tutuşum palm şeklinde bu farede rahat edebilir miyim?

Küçük gelir elinize. Mouse kaybolur.

Şu fare sizin attığınız fareyle aynı sensöre sahip ve palm tutuşuna uygun bunu önerir misiniz bunu almayı düşünüyorum.
Ve kopma-donma gibi şeyler yaşamam değil mi?

Şu fare sizin attığınız fareyle aynı sensöre sahip ve palm tutuşuna uygun bunu önerir misiniz bunu almayı düşünüyorum.
Ve kopma-donma gibi şeyler yaşamam değil mi?
Bu palm için daha iyi olur. Gerçi Razer HyperSpeed'de bakılabilir bunun yerine. Sonuçta palm'mışsınız. Razer alın derim.
Eğer masanızda başka bir Wireless cihaz yoksa sorun olmaz. Olmazsa içindeki uzatıcı ile mouse'a yaklaştırırsınız.

Geri
Yukarı