Logitech G304 nasıldır?

IBarış

Megapat
Makaleler
17
Yer
İzmir, Türkiye
Daha fazla  
Mevcut faremde yaşadığım problemlerden dolayı maksimum 450 TL ve kablosuz olacak şekilde kaliteli bir fare bakıyorum. G304 tasarım ve sensör olarak oldukça hoşuma gitti, kullanan kişiler var mı? Ne kadar zamandır kullanıyor? Kronik problemleri var mı? Bana bu tarz soruların cevabı gerekiyor. Ancak başka öneriniz var ise ona da bakabilirim.

Yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum. Daha öncesinde de G102 kullanıyordum. O yüzden benim elime oturmasında veya başka bir şeyde hiç sıkıntı çekmedim. RGB değil. Sensör vs bu fiyat bandı için yeteri kalitede. İçinden Duracell pil ile geliyor, hala tam şarj gösteriyor uygulamasında. Çok geniş bir DPI aralığı var. Hassasiyeti de yeterince iyi. Valorant, Lol, Sniper elite, fortnite gibi oyunlarda hiç gecikme yaşamıyorsun. Sadece birazcık ağır. O senin için sıkıntı olmayacaksa alabilirsin.

Yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum. Daha öncesinde de G102 kullanıyordum. O yüzden benim elime oturmasında veya başka bir şeyde hiç sıkıntı çekmedim. RGB değil. Sensör vs bu fiyat bandı için yeteri kalitede. İçinden Duracell pil ile geliyor, hala tam şarj gösteriyor uygulamasında. Çok geniş bir DPI aralığı var. Hassasiyeti de yeterince iyi. Valorant, Lol, Sniper elite, fortnite gibi oyunlarda hiç gecikme yaşamıyorsun. Sadece birazcık ağır. O senin için sıkıntı olmayacaksa alabilirsin.
Logonun silindiğini söylüyorlar zamanla sizde silinme gibi bir durum var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı