Logitech G304 vs Delux M800

• Konuyu başlatan erme
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 2B
Bütçe
En fazla 450 TL.
Makaleler
8
Kablosuz bir fare arıyorum. Bu iki model arasında kaldım. M800'ün şarjlı olması, ışıklandırması olması, daha hafif olması ve kablolu da kullanılabilmesi benim için bir artı. Ama G304'ün hızlanması 40G ve 400 IPS. M800'de ise bu değerler 20G ve 100 IPS. Hangisi daha iyi olur? Tutuş şeklim palm.

M800'ün 3335 sensörlü olanı bütçemi aşıyor. Önermeyin lütfen.

@erme bu durumda G304 öneririm. Fakat yine ağır ve kablolu kullanamazsınız. Bu modelde 3335 sensör var 90 gram civarlarında. Hem Palm'mışsınız. Bir bakın derim:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@erme bu durumda G304 öneririm. Fakat yine ağır ve kablolu kullanamazsınız. Bu modelde 3335 sensör var 90 gram civarlarında. Hem Palm'mışsınız. Bir bakın derim:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Öneriniz için teşekkürler. Teknik açıdan gayet iyi olsa da tasarımı ve ağırlığı açısında 3325 M800 birazcık daha cezbedici geliyor. Eğer bunu değil de onu tercih edersem üzer mi?

Öneriniz için teşekkürler. Teknik açıdan gayet iyi olsa da tasarımı ve ağırlığı açısında 3325 M800 birazcık daha cezbedici geliyor. Eğer bunu değil de onu tercih edersem üzer mi?
Hocam PWM 3325 testlerde 160-170 IPS yapabiliyor diye biliyorum. CS:GO' da 400 DPi 1.5 sens oynayan kişiler bile sorun yok diyorlar.

3325 sensör beni korkutuyor. Eğer bu sensörün İPS değerine yakın bir fareniz varsa hareketlerinizi deneyin derim.

Geri
Yukarı