Elektronik Logitech G305 949 TL

Çok önerebileceğim bir fare değil. Pilli olması en büyük devavantajı bu da çok ağır yapıyor fareyi. Logitech'in bu skaladaki farelerinde kronik sağ tık sorunu var fakat bu modelde durum nedir bilmiyorum, eğer almayı düşünüyorsanız mutlaka araştırmanız gereken bir detay. Bu bütçede kablosuz fare pek mantıklı değil, kablolu farklı seçeneklere bakmak en sağlıklısı olur. Madem beğenmiyorsun senin önerin ne derseniz kablolu olarak bundan biraz daha ucuza HyperX Pulsefire Haste öneririm, kablosuz olarak da 1350 TL'ye VXE R1 SE öneririm.

Çok önerebileceğim bir fare değil. Pilli olması en büyük devavantajı bu da çok ağır yapıyor fareyi. Logitech'in bu skaladaki farelerinde kronik sağ tık sorunu var fakat bu modelde durum nedir bilmiyorum, eğer almayı düşünüyorsanız mutlaka araştırmanız gereken bir detay. Bu bütçede kablosuz fare pek mantıklı değil, kablolu farklı seçeneklere bakmak en sağlıklısı olur. Madem beğenmiyorsun senin önerin ne derseniz kablolu olarak bundan biraz daha ucuza HyperX Pulsefire Haste öneririm, kablosuz olarak da 1350 TL'ye VXE R1 SE öneririm.
VXE R1 SE yerine X6 daha iyi olmaz mı?

VXE R1 SE bundan bile kötü hocam.

Bu bütçeye kablolu alınmalı zaten.

😂

Hayretle okuyorum mesajlarını.
Bu bütçede kablosuz mouse alıp ani dönüşlerde takılma/bağlantı kopma ve benzeri sorunlar yaşamak yerine adam akıllı bir kablolu mouse alıp o tür sorunlar yaşamamak çok çok daha mantıklı...

Tabii ki garantili ürün iyidir ama garantili ürün diye Logitech önere de gülerler. Logitech garantisi yok gibi benim gözümde.
Logitech ürünlerinin hepsi kronik sorunludur ya da hiçbiri alınmaz diye bir durum söz konusu değil. Mesajımı okursanız G305'i önermediğimi söyledim zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı