Logitech G305 çift tıklama sorunu

Mouse ile 2.5 yıl aradan sonra tekrar deneyimlerimi sizinle paylaşmak istiyorum. 1 yıl sonunda üzerindeki G logosu silindi. Pil kapağı belirli bir zaman sonra üzerine elinizi koydunuzda ses yapmaya başlıyor. Garanti süresinin sona ermesinden 3 ay sonra çift tıklama problemim başladı.
Logo silinmesi garantiye giriyor mu?

Switchleri de değiştirebilirsiniz Lehim bilginiz varsa. KDA Cables değiştiriyor, Switch'te satıyor:

Lehim bilgim var g305 ile uyumlu olan switch hangisi biliyor musunuz?

Logo silinmesi garantiye giriyor mu?
Logo için garantiye göndermedim. Garanti dahilinde mi değil mi tam bilmiyorum yanlış bilgi vermek istemem.

Lehim bilgim var G305 ile uyumlu olan Switch hangisi biliyor musunuz?

Logo için garantiye göndermedim. Garanti dahilinde mi değil mi tam bilmiyorum yanlış bilgi vermek istemem.

Hocam, Logitech ürünlerinin garantisine Penta mı bakıyor? Biraz önce seri numaradan Pentanın sitesinden ürünümü sorguladım. Bulunamadı gibi yazı yazdı da. Garantiden servise kim bakıyor ki?

Lehim bilgim var g305 ile uyumlu olan switch hangisi biliyor musunuz?

Kailh GM 8.0, Huano Blue Shell White Dot veya Blue Shell Pink Dot bakabilirsiniz. Bunlar en iyileridir.

Switch optik olmadığı sürece her switch takılabilir. (Optik Switch olarak Razer firmasının var ama satılmıyor, mouse'nuz ile uyumlu değil.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kailh GM 8.0, Huano Blue Shell White Dot veya Blue Shell Pink Dot bakabilirsiniz. Bunlar en iyileridir.

Switch optik olmadığı sürece her switch takılabilir. (Optik Switch olarak Razer firmasının var ama satılmıyor, mouse'nuz ile uyumlu değil.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yardımlarınız için teşekkür ederim bu kadar detaylı olarak yardımcı olduğunuz için, Kailh Gm 8.0 olan switch aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı