Logitech G305 için Lithium pil önerisi

wroNN

Kilopat
Daha fazla  
Şu an G102 kullanıyorum. G102'nin ağırlığı 84 gr olduğu için G305'inde aynı olmasını istiyorum. 3A Lithium pil takmak istiyorum. Başka bir gönderide aliminyüm folyo ile bir şeyler yapmaktan bahsedilmiş. Direkt olarak 3A Lithium pil takılmıyor mu fareye nasıl oluyor ?

Fareye AA pil takılıyor. Alüminyum folyo AAA pil takıp araya dolgu yapmak için kullanılıyor. Düşük kapasiteli şarj edilebilir pil deneyebilirsiniz, görece lityum pillere göre daha hafif oluyorlar. G305 lityum pil kullanımı ile biraz fazla pahalıya gelebilir.

Bu arada ben G Pro ile G304 arasında ağırlık farkı hissetmedim hiç. Kablosuz oluşu ağırlığı dengeliyor olabilir.

Şu an G102 kullanıyorum. G102'nin ağırlığı 84 gr olduğu için G305'inde aynı olmasını istiyorum. 3A Lithium pil takmak istiyorum. Başka bir gönderide aliminyüm folyo ile bir şeyler yapmaktan bahsedilmiş. Direkt olarak 3A Lithium pil takılmıyor mu fareye nasıl oluyor ?
Evet takılıyor aliminyum folyoyu pilin arkasındaki boşluğa koyarak takabilirsiniz ve pil olarak bunu öneririm kendi şarj cihazıyla beraber geliyor ve 1000 mAh değere sahip.

Evet takılıyor alüminyum folyoyu pilin arkasındaki boşluğa koyarak takabilirsiniz ve pil olarak bunu öneririm kendi şarj cihazıyla beraber geliyor ve 1000 mAh değere sahip.

Hocam bu pilleri kullanırsam mouse kaç gram olur. 84 mü yoksa daha da artar mı?

Geri
Yukarı