Logitech G305 Lightspeed alınır mı?

Bütçe
400
Ha ben kapak oynama olayı direkt mouse'un sorunu sandım. Sadece seninkinde mi öyle oldu? Şimdi Amazonda ürün 480 tl. 30 TL de indirim olur diyor mobilden verirsen. tam 450 TL denk geliyor. Bilemedim napsam. Hatta mor rengi 468 tl idi ama bitti. Zaten siyahcıydım ama olsun.
Ben mor diye aldım bildiğin pembe çıktı. :) Siyah al en iyisi ayrıca kapak sorunu sadece bana özel değil kronik bir sorun ama sana denk geledebilir gelmeyedebilir.

Ben mor diye aldım bildiğin pembe çıktı. :) Siyah al en iyisi ayrıca kapak sorunu sadece bana özel değil kronik bir sorun ama sana denk geledebilir gelmeyedebilir.
Siyah 479 TL'den 550 TL'ye çıktı Amazon'da. Mecbur başka sitelerden alıcaz. Valla kararsız kaldım napsam ne alsam bir türlü yol bulamıyorum.
Tam içime bir mouse sindi diyorum bunda da kapak sorunu varmış. Senin gibi sorunu olan 3-5 kişinin yorumunu okudum soğudum..
@MachL ben de mecburen lila rengini almak zorunda kaldım. Amazon da sadece lila rengine ertesi gün teslimat vardı. Kda versiyon istiyordum ama biraz acil lazım mouse ve mediamarkt da son kda versiyon vardı kesin iade edilmiş vs. üründür diye almaya cesaret edemedim. umarım pişman olmam.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı