Logitech G305 Lightspeed vs Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed

Bütçe
900

Merysrell

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba, yazdığı gibi iki fareden birini almak istiyorum. 900-1000TL gibi bir bütçem var bunlar dışında bir öneriniz varsa onları da söylerseniz sevinirim. Herkese hayırlı akşamlar! 🤓

Son düzenleyen: Moderatör:
Hem Logitech G305 hem de Razer DeathAdder V2 nin kablolu versiyonunu kullandım. Hangisini tercih ederim dersen Logitech derim çünkü ele daha güzel oturuyor ve daha hafif. Razer DeathAdder çok hantal bir mouse.

Darkmoshark M3'ten 400TL daha ucuz özellik bakımından (sensörü vs.) Farkı var mıdır?

Kargosu vergisi vs 1000 TL'ye geliyoe 200 TL daha ucuz fakat bence Darmoshark ile arasındaki 200 TL farkı hak etmiyor.

650 IPS 50 G 3395 Sensör
Huano Blue Dot Pink Switch
Değiştirilebilir Shell Normal Shell ile 61 Honeycomb Shell ile 55G
Hem kablolu hem de 2.4G kullanım
1000Hz Polling rate vs.
Zaten yabancılar Logitech G PRO X mini diyor shape i benzediği için.

2 tane satıcı buldum amazondan almayı düşünüyorum sanırım aliexpress çinden getirttiriyo ve gelmesi uzun sürer doğru mudur?
Amazondan alırsanız 1 hafta 10 güne elinize ulaşır. Alıp kullanan arkadaşlarım memnun beğenmezseniz de iadesi çok kolay.

Kargosu vergisi vs 1000 TL'ye geliyoe 200 TL daha ucuz fakat bence Darmoshark ile arasındaki 200 TL farkı hak etmiyor.

650 IPS 50 G 3395 Sensör
Huano Blue Dot Pink Switch
Değiştirilebilir Shell Normal Shell ile 61 Honeycomb Shell ile 55G
Hem kablolu hem de 2.4G kullanım
1000Hz Polling rate vs.
Zaten yabancılar Logitech G PRO X mini diyor shape i benzediği için.
Ooooo çok iyiymiş. Teşekkür ederim bilgilendirme için. Ben elimdeki mouseu yedeklemek için bundan alayım bari. Beyaz olanı çok tatlı duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı