Logitech G305 nasıl şarj oluyor?

glow021

Attopat
Daha fazla  
Sa ilk defa kablosuz mouse alacağım Logitech G305 nasıl şarj olduğunu hala çözemedim. Mala anlatır gibi anlatır mısınız? Bir de sensör olarak iyi mi?

G305 şarjlı değil pilli. Pilini değiştiriyorsun yani bitince. Fiyatına göre iyi bir mouse değil ayrıca.

G305 pilli bir mouse, sarjli degil. Pil degistirip yoluna devam ediyorsun.

Omron 10M sol ve sag click switchleri var, kaliteli degil. Sensor olarak iyi, skatez kalitesi ortalama.

Pilli mouse istiyorsan en ucuz seceneklerden birisi oldugu icin alinabilir lakin 2 yil icinde muhtemelen switchleri yuzunden garantiye yollayacaksindir.

G305 şarjlı değil pilli. Pilini değiştiriyorsun yani bitince. Fiyatına göre iyi bir mouse değil ayrıca.

G305 ile aynı fiyatta kablosuz mouse önerebilir misin sarjlı falan varsa çünkü evime marketler bayağı uzakta beni yoracağını düşündüm.

G305 pilli bir mouse, sarjli degil. Pil degistirip yoluna devam ediyorsun.

Omron 10M sol ve sag Click Switch'leri var, kaliteli degil. Sensor olarak iyi, skatez kalitesi ortalama.

Pilli mouse istiyorsan en ucuz seceneklerden birisi oldugu icin alinabilir lakin 2 yil icinde muhtemelen Switch'leri yuzunden garantiye yollayacaksindir.

Ajazz AJ199 kablosuz mouse buldum markayı ilk defa duyuyorum iyi mi?

Ajazz AJ199 kablosuz mouse buldum markayı ilk defa duyuyorum iyi mi?
Switch, skatez, agirlik ve sensor bakimindan bir sikintisi yok lakin yurt disindan alacagin icin garantisi olmayacak, bunun bilincinde olarak satin alim gerceklestir.

Switch, skatez, agirlik ve sensor bakimindan bir sikintisi yok lakin yurt disindan alacagin icin garantisi olmayacak, bunun bilincinde olarak satin alim gerceklestir.

PixArt sensör kullanıyorlar ama kaliteli değil diye biliyorum çünkü Razer Cobra kullanmıştım memnun kalmamıştım PixArt kullanıyordu.

Geri
Yukarı