Logitech G305 vs Glorious Model D

RGB pek umursamıyorum fakat hafiflik önemli. Sanırım ergonomi ve hafiflik bakımından Model D alacağım. Bir anda G305 de alabilirim :D

100gr çok fazla hocam. Beni 75ten üstü kurtarmaz o da maksimum.
Sizin tercihiniz tabii ki. Yalnız MX518 gibi sağ el ergonomili bir mouse kullanırken bir anda simetrik bir mousea geçince oynayamam zannediyordum fakat sonradan anladım asıl simetrikte daha rahat mouse kontrolü yapabildiğimi. Hiç kullanmadıysanız alın deneyin olmadı iade edersiniz bence.

AA Alkali pil ile çok ağır hocam.

Halihazırda Rog Strix Impact ii kullanıyorum hocam. Yeni mouse'a geçmemin tek nedeni ya kablosuz olması ya da gerçekten hafif olması.

Palm grip fakat tamamen mouse'a yapışmıyorum. Parmaklarımın en uç boğumları değiyor sadece.
O zaman sana böyle bir fare lazım bende senin istediğin gibi bir şey arıyorum ama sadece Zowie ZA serisi öyle bir şekle sahip.

O zaman sana böyle bir fare lazım bende senin istediğin gibi bir şey arıyorum ama sadece Zowie ZA serisi öyle bir şekle sahip.
1000TL veremem hocam buna. Alacağım mouselar bile 300TL, ikisi de.

Bende veremem o yüzden internetten aynısının 3D print dosyalarını arıyorum eğer bulursam 3D print yapan yerlerden birinden çıkartıp G305 modunu yapacağım tahminimce 300 TL civarında tutacaktır.
Piranha'nın print dosyalarını bulmak değil satın bile alamazsınız hocam. Sizle yine karşılaşmıştık, G305 ile ilgili bütün linkleri atmıştım.
Bende veremem o yüzden internetten aynısının 3D print dosyalarını arıyorum eğer bulursam 3D print yapan yerlerden birinden çıkartıp G305 modunu yapacağım tahminimce 300 TL civarında tutacaktır.
İşinize yarar umarım.

Son düzenleme:
Buna Türkiye'den pil bulmamız lazım AAA usb şarjlı yada alternatif bir şeyler ama bulamadım.
Hocam ben bu kadar teferruatlı bir şey istemiyorum aslında.
G305 (G304) honeycomb L,R button by BlitzLab AAA to AA Battery Adapter using spare Computer Screws - Easy to Print by SeanSu g305 bottom plate with hex holes by whuu Bu setup veya:
AAA to AA Battery Adapter using spare Computer Screws - Easy to Print by SeanSu bunu
Düşünüyorum.

Hocam ben bu kadar teferruatlı bir şey istemiyorum aslında.
G305 (G304) honeycomb L,R button by BlitzLab AAA to AA Battery Adapter using spare Computer Screws - Easy to Print by SeanSu g305 bottom plate with hex holes by whuu bu setup veya:
AAA to AA Battery Adapter using spare Computer Screws - Easy to Print by SeanSu bunu.
Düşünüyorum.

İlk mod kolay ama fareyi sadece hafifleştirecek ben şeklini değiştirmek istiyorum 2.modda ise pili değiştirmen için fareyi açman gerekecek bende bununla uğraşmak istemiyorum o yüzden 1.5v AAA'ya da 3.7 li-po pil kullanmak istiyorum ama 3.7v pili şarj edecek düzeneği yapmam 1.5v AAA şarj düzeneği çok basit ama sanırım AliExpress'ten pilleri almam gerekecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı